zdziwienie..pliska o pomoc

Nawet najlepszy samochód nie pojedzie bez paliwa. Kulturystyczne odżywianie.
Przemyśl co jesz, bo to jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dieta dla każdego.
 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 03:05

Post przez Vanessaa » środa, 2 lis 2016, 15:22

witam,moj problem jest o moja wage, ale zacznę od opisania mojej diety.

Jestem juz po tygodniu diety :
godz. 7. - 100g platki owsiane gorskie, 200ml mleka 2%

godz. 10. - kanapeczki z mięsem o wyższej zawartości bialka ( czasem poledwica,grube plastry lub mielonka turystyczna to zalezy) + 200ml mleka z odrobinka massXXL + niewielka ilość carbo.

godz.13. - 100-120g ryżu bialego + miesook.100g(kurczak bez skory,watrobka lub ryba) troszke oleju

godz.16. - 100-120g ryżu bialego + mieso(jak powyzej) lub zamiast tego wszystkiego makaron 2jajeczny ok.120g +czasem mieso,czasem jajeczko,zalezy jak stoja zapasy w lodóweczce :lol:

godz.19. - kanapeczki + 2 jajka

godz. 20. - 21,15-3 - trening

godz.22. - Mass XXL 30g + carbo 70g

godz.22.3 - twaróg 100g
woda - ok.2 litry na dzien moze 2,5.wiecej nie pomieszczam :lol:

Sek w tym, ze czuje sie jakbym chudl, bo strasznie mi sie wysuszyły ręce w nadgarstkach, i ogólnie czuje sie mniejszy zamiast....bardziej pulchniejszy Nie jestem pewien moze to wina diety, wiec zwracam sie z prosba o ewentualne naprowadzenie mnie na dobra droge, moze coś z tym treningiem, tylko ze lubie właśnie w tych godzinkach, bo wczesniej, to raczej mam dużo zajec.
Mam tez pytanie, czy mozliwe jest abym po prostu zareagował tak (tzn.moj organizm) na sposob odzywiania ? Czyli czy to mozliwe aby był to stan przejsciowy?
Drugoe pytanie jest apropo bialka, jak sie dużo czyta,a potem rozmawia z roznymi osobami mozna sie troche rozkojarzyć o te cale bialko tzn. tutaj jest uważane za główny czynnik przyrostu masy mięśniowej (na forum ale nie tylko) a jednak slysze od niektorych, ze gdy spożywa sie dużo bialka, zamiast tyc sie..chudnie, co to ma wiec znaczyc, bo ja zawsze byłem przekonania, ze sie tyje, ale jak sie słyszy takie rzeczy mozna miec watpliwosci.

Kazda porada sieprzyda,chetnie przeanalizuje :D

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow.

 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 20:13

Post przez Asmo1q » środa, 2 lis 2016, 18:07

Nie napisałeś niestety swoich wymiarow,ale sadze ze moze to byc powod:
a)wczesniej spożywałeś dużo tluszczow i teraz chociaż ze masz dietę na masa i trenujesz na mase, to moze ci spaść troche tluszcz, przez co czujesz sie mniejszy b)twoj organizm moze tak dziwnie reagować wiec dietę ocen najlepiej po minimum miesiacu.
c)robisz aeroby przed treningiem
d)pijesz duze ilosci alkoholu

ale najlepiej podaj wymiary, staż wiek itd...
napisz tez jak trenujesz ile razy w tygodniu, jaka liczba powtorzen.

 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 03:05

Post przez Vanessaa » środa, 2 lis 2016, 18:28

mam 16 lat,waga obecnie 72,5 kg, wzrost 184cm. Waga nie spadla znacząco po zaczęciu diety, spadla o około 0,5 kg,wiec to nie tragedia, ale i tak jest odczucie jakbym chudl, wysuszał sie staz,hmm.. trzy miesieczna przerwa, przed trzemna miesiącami trenowałem jako wioslarz,ale glownie spędzałem czas na silowni, około roku czasu. trenuje codziennie.. po około 1 -1,5 godziny, przeważnie klatka ok. 1 serii po 15 powt. ciężar narazie kolo 45kg. potem na łydki i uda przysiad ze sztanga, 5 serii po 3 powtorzen. później biceps sztanga ale niestety narazie prosta, obciazenie 20kg. 7-1 serii po 8-1 powt. jeżeli jestem jeszcze na silach to pompeczki ok 1 serii po 15 powt.

aha.. nie pije, nie pale. A co do aerobów nie lapie co to wiec przydałoby sie sprostowanie

 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 10:46

Post przez nowx_ » środa, 2 lis 2016, 18:44

za mało tluszczy jjesz , za mało wody pijesz , za mało bialka w niektórych posilkach
a tak szczerze to wyluzuj , to tylko uczucie psychiczne , podejdź do tego z dystansem , bo sam stres który u siebie wywołujesz tymi myślami powoduje najwiekszy katabolizm bialek

 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 03:05

Post przez Vanessaa » środa, 2 lis 2016, 20:32

no dobra postaram sie zwiekrzyc gdzieniegdzie ilość bialek, skoro to przeze mnie to ok, nie bee o tym myslal, moze sie polepszy :D postaram sie pic wiecej wody.
zauważyłem jeszcze w innym temacie o zgadze, kupie sobie neopankreatyne, bo mam problemy ostatnio ze zgaga.
Dzieki za pomoc

 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 20:13

Post przez Asmo1q » środa, 2 lis 2016, 21:22

OMG jak ty chcesz miec masę jak robisz 1 seri po 15 powtórzeń na klatę ?! a do tego ćwiczysz CODZIENNIE. Przeciez mięśnie nie maja wogole czasu na regeneracje i wzrost a 15 powtórzeń juz daje prawie tylko wytrzymalosc. Po prostu spalasz miesnie, potrenuj jeszcze pare miechow tym sposobem to będziesz pare kilo w plecy. Poczytaj pare artykulow na stronie na temat masy bo widze ze sie nie znasz wogole.
A aeroby to cwiczenia tlenowe jak bieganie,jazda na rowerze,plywanie itd.

 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 03:05

Post przez Vanessaa » środa, 2 lis 2016, 21:23

spokooojnie,wiem ze sie nie znam,nie musisz tego az tak dosłownie wyszczegolniac,czytalem,ale widać nie zrozumiałem tej sentendji,ze aby przytyć trenuj z umiarem,trzeba było normalnie'robisz zle, zrob sobie przerwe wtedy i wtedy i trenuj troche inaczej .Dzieki za uswiadomienie,wiec tak, dietę powiedzmy ze mam, ale musze zmienić trening... ok.poszukam czegoś konkretnego,ale jeśli ktoś np.
Ty Asmo1q, co mam konkretnie robić byłbym wdzieczny.
Jestem poczatkujacy wiec jeszcze wszystkiego nie czaje,potrzenbuje czasu zeby sie nauczyc, a człowiek ponoć sie na bledach uczy co nie.
Napisze nowy temat w dziale treningu bo tutaj nie było by dobrze tego robic., zapisze tam czym dysponuje,jakim sprzetem.
jeśli możecie pomóżcie mi ułożyć coś sensownie abym znów czegoś nie odstawil.
Z gory dzieks.
I prosze o wyrozumiałość i cierpliwosc.
pozdro.

 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 10:46

Post przez nowx_ » środa, 2 lis 2016, 21:40

kazda grupa miesniowa 1 x tydzien, pamiętam jak zaczynałem , trenował ze mna gruby sebastian
codziennie pytał sie nowx_ robisz dziś klatę ze mna ? a ja mówiłem nie w rozpisce mam poniedzialek. Po dwóch tygodniach chłopak podnosił coraz mniej...

 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2015, 19:53

Post przez Edm0nds » środa, 2 lis 2016, 22:16

a jednak slysze od niektorych, ze gdy spożywa sie dużo bialka, zamiast tyc sie..chudnie

bialko nie zamienia sie w tluszcz( nie ma takiej mozliwosci) wiec dieta wysokobialkowa pomaga zrzucić troche tluszczu (szczegolnie z brzucha, widze to po sobie )Jednak dzieki bialku, rosna ci miesnie, wiec masz to czego chcesz- duze mięśnie i mala ilość tluszczu


Powrót do Dieta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości