Zakres ruchu

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 05:19

Post przez Mutant-AUZC » środa, 2 lis 2016, 22:04

Temat został ponownie otwarty ze względu na pojawienie sie artykułu na wortalu o tym samym temacie, ludzie niech sie wypowiadają czy są zadowoleni z takiego treningu brzucha, czy coś wogole daje taki trening itp

 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 13:24

Post przez Divinee » środa, 2 lis 2016, 22:15

no to akurat mnie nie zdziwilo, wiedział o tym juz dawno, ale dzieki za przypomnienie

 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 04:36

Post przez Rochelle234 » czwartek, 3 lis 2016, 08:57

3 posty temu pisałem ze zayczynam cwicvzyc ze skróconym zakresem ruchu.
widze roznice, naprwe lepsze wysjcie, wieszy nacisk na mięśnie mijszy na stawy -wszystko

a kto ma poblemy ze stawami tak jak ja z nadgarstakami to tylko skrócony ruch !!!

 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 17:05

Post przez LNoe » czwartek, 3 lis 2016, 10:02

zasada jest prosta ćwicząc sile robi sie pełny zakres ruchu a nabijając masę zakres w którym pracują wybrane miesni i utzrymuje sie napiecie, jeśli wyprostujesz ręce i je zablokujesz podczas wyciskania zniknie napiecie

 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 16:20

Post przez AlinkaPL » czwartek, 3 lis 2016, 13:47

ja stosuje pełny wyprost w chwili, kiedy wiem, ze ciezko bedzie mi podnieść sztangę ten ostatni raz, wtedy robie pełny wyprost i odpoczywam nieco ze 3-4 sekundy i wtedy robie moje ostatnie powtorzenie ...

prawie nigdy nie prostuje rak do końca przy treningu bicepsow, przy wyciskaniach wszelkiego typu znacznie trudniej nad tym zapanowac, szczególnie jak ktoś popadł w pogon za kg

powtórzę tu slowa jednego goscia co przylgnęły do mnie mocno i chyba na zawsze (patrz podpis pod postem)

 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 13:16

Post przez TPern » czwartek, 3 lis 2016, 15:38

Swietny artykuł !!!

Kiedy nie będziemy wyprostowywać rak w pelni mięśnie beda caly czas napiete. To na pewno pomoże w ich rozwijaniu sie. wyjątkiem są tricepsy - co jest wiadome

Poprzednia strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości