Odzywki a dieta

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 19:35

Post przez Amy » czwartek, 3 lis 2016, 21:15

Kisiel8899 napisal:  Odstep jaki należy zachować pomiędzy odzywkami to minimum miesiąc lub 2 juz tlumacze dla czego tak a nie inaczej, otoz gdy dostarczamy bialka z odzywek maja one wysoka przyswajalność wiece należy spożywać 50% bialka i 50% bialka z diety gdy spozywame bialko wysokiej jakości przez ok 2 miesiiace organizm przyzwyczaja sie do tego lepszego bialka i gorzej toleruje to z pozywienia dla tego dajmy czas aby organizm powrócił do normalnego przyswajania bialka z pozywienia.

(frag. posta Podstawy Diety )

Czyli przy spożywaniu np. Ostrowii musze robić przerwy? Bo coś mi sie nie zgadza :?
pisaliście wiele razy ze bialko z odzywek najlepiej wcinać caly czas i tego bym sie trzymal, a co do przyswajania, to chciałem dawać ponad 50% w diecie, a resztę z odzywek. Tylko po tym poscie juz nie wiem, czy robić jakieś przerwy w jedzeniu WPC, czy sie nie przejmować i jeść caly czas?

(Post przeniesiony do tego dzialu, chyba bardziej pasuje tutaj niz w diecie)

 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 05:50

Post przez CelesteStars » czwartek, 3 lis 2016, 21:18

qrde no teraz mnie skołowałeś hmmm czekamy na jakiegoś fachowca...ale wydaje mi sie ze to prawda do końca nie jest chyba ze chodzi tui o trawienie bialka czy coś takiego ale niech sie wypowie mario tmQ albo któryś z naszych modów

Ps moze tu chodziło zeby sie koncentrować na diecie tnz jak najwiecej bialka z diety zdobyc

 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 11:12

Post przez Shell1e » czwartek, 3 lis 2016, 21:27

hmm ja tam nie wiem - ostrowia i wegle z worka na bieżąco bo niestety nie mogę sobie pozwolić na dietę z samej michy.

 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 19:35

Post przez Amy » czwartek, 3 lis 2016, 21:31

właśnie mnie tez to troche zaskoczylo, wiec nie wiem.
Najlepiej jakby marijo coś napisal, albo moze kisiel o co mu chodzilo? Nie wiem, musimy poczekać :D

 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2015, 17:43

Post przez pachel58 » czwartek, 3 lis 2016, 21:35

no to ja tez mam problem.
zawsze byłem zdania ze najlepiej bialko z diety + uzupelnienie bialka to odzywki i jeść non stop.
Bo jednak ciezko i drogo z samej diety dostarczyć odpowiedniej ilosci bialka.
Myslalem, ze wystarczy urozmaicać odzywki, tzn jak jem teraz bialko serwatki to za miesiąc bialko z jaja itd.

 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 19:35

Post przez Amy » czwartek, 3 lis 2016, 21:42

No i panowie moderatorzy/fachowcy, poradźcie cos!! Czekamy


Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości