Plan treningowy dla poczatkujacego !

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 21:59

Post przez xXxAndrusxXx » niedziela, 6 lis 2016, 21:46

Witam wszystkich !

Zamierzam chodzia na siłownie 3 razy w tygodniu. Nigdy jeszcze nie ćwiczyłem ! Mam 184 cm wzrostu i 93 kg wagi i szybko przybieram na wadze! I tu mam prośbę czy mogłby ktoś dla mnie u3o?ya plan treningowy, którym powinienem sie pos3ugiwaa ?! I jeszcze co powinienem jesa przed treningiem i po treningu !
Dzieki z gory za wszystkie odp. !

 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 14:47

Post przez Koksiu59 » poniedziałek, 7 lis 2016, 05:44

Siema planu poszukaj na forum jest pelno!!!
Jedz dużo ryżu po treningu jedz dużo nie zapominaj o śniadaniach na kolacje przed snem tak samo jedz sporo około 5-6 posilkow dziennie kup sobie olej lniany w zielarskim sklepie albo w aptece go znajdziesz około 2ch stołowych łyżek dziennie polewaj nim np ryz

 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 04:45

Post przez bakstwr56 » poniedziałek, 7 lis 2016, 10:11

dorzuć do treningów aeroby bo chudy nie jesteś sadzac po twojej wadze chociaż nie wiem jak to sie zlewa ze wzsrostem ale jeśli masz oponki na bokach i jesteś grubaskiem to dorzuć do swoich treningów aeroby treningi tak najk napisał Koksiu59 masz ich pełno na forum wystarczy poszukać (Wyszukiwarka) pamiętaj zeby nie jeść przed snem dużo wegli bo ci sie w tluszcz bedzie odkładać po treningu jedz węglowodany proste np kanapki z miodem czy z dżemem możesz tez dorzucić do tego jakieś bialko (a nawet lepiej by bylo) np do tego twaróg ogólnie staraj sie jeść dużo bialka o dietę zapytaj w dziale o odzywianiu


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości