ekspandery, cwiczenia zastepcze-pomocy

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 14:40

Post przez Gula98 » poniedziałek, 14 lis 2016, 09:47

sprawa jest taka, ze zbliżają sie ferie, w zwiazku z tym akurat jadę do dziewczyny na caluśkie dwa tygodnie i złożyło sie ze nie mam dostępu do silowni, bo ćwiczę zawsze w piwnicowej bo na platna mnie nie stac, wiec teraz jak do niej pojadę nie bede mial dostępu nawet do zwyklej : pomyślałem wiec zeby wziąć ze sobą jedynie w torbe mala hantelke i ekspander taki na 5 gum dolaczany.
Ale jest problemik, jak tu takimi ekspanderami wyodrębnić cwiczenia na poszczególne miesnie.. czy ma ktoś moze pomysly, bo ja jak narazie znalazłem jedno cwiczenie na klate, coś w podobie ruchow na maszynie do rozpietek siedzac, na bica wiadomo, jak nie musze opisywac, na trica tez mam pomysl.. no ale z chęcią moze bym wysłuchał jakiś pomysłów bo to co ja mam to malo, aby te dwa tygodnie na w miarę znośnym treningu przetrwać : Propozycje prosze jak najszybciej tutaj, bo wiadomo ferie tuz tuz. CZyli czekam na prośby w sprawie ew. zastępczego planu na trening przy pomocy tych dwóch jakże banalnych przyzadow ;p prosze zamieszczać każdy nawet najdrobniejszy pomysl, wszystkie mysli zostaną rozpatrzone i wyprobowane przed wyjazdem :D
pozdrawiam wsyzstkich..

 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 05:14

Post przez AuroraKar » poniedziałek, 14 lis 2016, 09:50

Na twoim miejscu olał bym ten ekspander.
ćwicz po prostu z ciężarem swojego ciala, jakieś pompeczki na taboretach, pompki trcepsowe...ew.
wez ta hantle, będziesz mial czym robić bica...no i kilka cwiczen na trica tez sie znajdzie I szczerze ci powiem, ze zazdroszczę Ci całych 2tyg z dziewczyna!!

 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 14:40

Post przez Gula98 » poniedziałek, 14 lis 2016, 11:12

no sie wie no nie :D wkoncu po to jadę do niej. aby było milo bo czuje ze o to Ci chodzilo. No do tej masy swojego ciała to wiem, pompki z jakimś plecakiem na plecach z ksiazkami i jedziemy, tez powymyślam jakies, no zobaczymy.
jakieś jeszcze sugestie

 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 04:19

Post przez Umuszajos » poniedziałek, 14 lis 2016, 11:18

uważam podobnie, cwiczenia ciężarem ciala.
Pompki rozenego rodzaju pod roznym kontem, brzuszki, przysiady


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość