Standardowe pytanie o plan ;)

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 23:44

Post przez Dkusy » środa, 16 lis 2016, 21:07

Mam pytanko w kwestii planu treningowego (bez nóg i brzucha). G3ownie chodzi mi o to, które partie można 3aczya ze sobą w jednym treningu i których nie należy robią po ktorych. Co myslicie o takim planie:

Poniedziałek- klatka+triceps

Wtorek - barki

¦roda- wolne

Czwartek- plecy

Piatek- biceps, przedramię

 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 20:58

Post przez xXxRoketxXx » środa, 16 lis 2016, 21:51

zamien dniami barki z plecami... (barki dzien po klacie to raczej nie bardzo... i biceps po plecach to powiedzmy że średnio pasuje)

proponuje taki system:
poniedziałek: klata + przedramiona
wtorek: plecy + łydki
sroda: wolne
czwartek: barki + nogi
pićtek: biceps + triceps
sobota: wolne
niedziela: wolne

ćwiczenie nóg to podstawa!!! wiec proponuje chociaż troche na poczatek je pocwiczyc: 3-4 serie wspiea na palce po treningu plecow, i 3-4serie przysiadów po treningu barkow - to naprawdę nie jest dużo...
pamiętaj także o treningu brzucha

 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 23:44

Post przez Dkusy » czwartek, 17 lis 2016, 17:10

Wiem, że barki po klacie tak srednio, ale musze dodaa, że póki co barki robie bardzo delikatnie ze względu na stara kontuzje, ktora czasem sie odzywa wiec o przeciażenie cie?ko. Poza tym spotkałem sie z opinia, że można robią barki po klacie jeśli oszczedza sie akton przedni, który najmocniej pracuje przy klacie. To bzduraż

jeśli chodzi o nogi to mam dosa mocno rozwiniete (jak na normalnego człowieka oczywiscie) od biegania, rowerka i innych ćwiczen, a brzuch robie w domu oddzielnie wiec nie ma obaw :lol:

Dziekuje za odpowied1. Poczekam na inne opinie, przmysle i być może wcielę w życie :lol:


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość