kreatyna, jak dlugo i co po tem?

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 21:16

Post przez xXxPawelxXx » sobota, 19 lis 2016, 13:26

ponieważ jestem nowy to WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE!!! A teraz jak w temacie 1.
jak lugo mozna brac kreatyne, kiedy trzeba zrobić przerwe i jak dlugaż skończyłem łykać Kre-Alkalyn trecka 15 kapsulek, zostały mi jeszcze 3 mega caps olimpu czy mogę je wziąć zaraz po trecku? zauważyłem u siebie po niej wyraźne i zadowalajace postepy, masa miesniowa i sila wzrosla, teraz chce po skończeniu kreatyny zacząć brac HMB (i coś jeszcze ale nie wiem co), myślałem o aminokwasach ale jakie, animal?? czy moze inne, dodam ze cena nie gra dużej roli2.
mam kupione HMB treck 44 cap./800mg, czy mogę to wziąć bez przerwy, oczywiście według zalecien? co do tego mogę jeszcze lykac, moze jakieś aminokwasy? zalozeniem moim jest zbic tkankę tluszczowa i dalej isc w masę i rzezbe.
3.
bardzo przy treningu pomaga mi isostar, mogę ćwiczyć znacznie dluzej i wiekszymi ciezarami, ale moze powinieniem w takim razie stosować coś innego coś bardziej wydatnego, gdy nie pije isostaru szybko opadam z sil i checi cwiczenia.
zapomniałem dodać ze mam jeszcze tribuactiv b6, i codziennie łykam po pierwszym posiłku bodymax plus (zestaw witamin i mikroelementów z zenszeniem)waze 98 kg przy 188cm wzrostu, chce wyraźnie zarysować miesnie, podnieść mase, spalić tluszcz

 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 01:05

Post przez JLysy » sobota, 19 lis 2016, 14:17

cykl kreatynowy trawa ok.
6 tygodni, jeśli nie przekroczysz tego czasu to możesz wziasc te 3 tabsownastepny cykl możesz zrobić po minum czasu trwania cyklu kreatynowego czyli jak teraz miales 6 to następny cykl zaczynasz po 6 tygodniach od ostatniego przyjecia dawki kreatyny.
Najlepiej stosować kreatynę 3-4 razy w roku tak aby byla najbardziej skutecznahmb to strata kasy.kup bialko, carbo, glutamine, bcaa itp jeśli kasa nie gra roli

 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 18:56

Post przez mmmalenkaaaa » sobota, 19 lis 2016, 14:26

z tego co napisałeś ćwiczysz 14 lat i napisałeś ze chcesz robić masę i rzeźbę jednoczesnie.........i nic niewiesz na temat supli a je lykasz........cos ta twopja wiedza niejest zawielka a ćwiczysz 14 lat to powinieneś sie juz orientować co i jak

 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 21:16

Post przez xXxPawelxXx » sobota, 19 lis 2016, 14:43

111387:date nie, 18 mar 2007 - 17:50:name mmmalenkaaaa) ''(mmmalenkaaaa @ nie, 18 mar 2007 - 17:50) snapback111387/snapback ''!z tego co napisałeś ćwiczysz 14 lat i napisałeś ze chcesz robić masę i rzeźbę jednoczesnie.........i nic niewiesz na temat supli a je lykasz........cos ta twopja wiedza niejest zawielka a ćwiczysz 14 lat to powinieneś sie juz orientować co i jakcwicze od 17 roku zycia wtedy mialem 68 kgnie napisałem ze ćwiczę ciagle, ćwiczyłem z przerwami, ostatni raz ponad rok temu (i to najdlozsza przerwa) teraz mam 98 kg, nie napisałem ze jestem kuturysta i ćwiczę 14 lat, w formulazu było napisane jak długo ćwiczysz to napisalemnapisalem ze niechce stracic masy ale spalić tluszcz i zarysować wyraźnie miesniecos tam wiem na temat aminokwasów odrzywek itd.
ale chce poszerzyć swoja wiedze, myślałem ze dostane odpowiedzi na temat ze dowiem sie czegoś wiecej niz sam wiem, kreatynę kupiłem bo mi ktoś polecił kto bardzo mocno sie zajmował Kulturystyka dlatego ja lykam, ale przedtem poczytałem o niej, ćwiczę 14 lat ale nigdy nie dążyłem do tego zeby byc czy wyglądać jak kulturysta, uważam ze prawdziwa sila człowieka tkwi w umysle, ale trzeba zachować prporcjezawsze ćwiczyłem na sucho bo z kasa było krucho i wystarczl mi to, bardzie interesowałem sie sztukami walki, ale jak pewnie wszyscy wiedza to 95% sportowców kozysta z silownicos tam wiem na temat suplementów ale myślałem ze forum to okazja podzielić sie swoja wiedza a zakładam ze nie jestem najmądrzejszy i mogę sie nauczyć dużo od ludzi którzy sie w to zagłębili i co ważniejsze sami to przetestowali bo taka opinie cenie najbardziej

 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 21:16

Post przez xXxPawelxXx » sobota, 19 lis 2016, 16:19

111385:date nie, 18 mar 2007 - 17:39:name JLysy) ''(JLysy @ nie, 18 mar 2007 - 17:39) snapback111385/snapback ''!cykl kreatynowy trawa ok.
6 tygodni, jeśli nie przekroczysz tego czasu to możesz wziasc te 3 tabsownastepny cykl możesz zrobić po minum czasu trwania cyklu kreatynowego czyli jak teraz miales 6 to następny cykl zaczynasz po 6 tygodniach od ostatniego przyjecia dawki kreatyny.
Najlepiej stosować kreatynę 3-4 razy w roku tak aby byla najbardziej skutecznahmb to strata kasy.kup bialko, carbo, glutamine, bcaa itp jeśli kasa nie gra rolidzieki za odpowiecjak bialki to aminokwasy ale które których firm, HMB juz kupiłem przepadło //:-D :-D /moze 4 podstawowe suplementyjak bialka to moze to:!--coloro:#FF0000--span color:#FF !--/coloro--nie podajemy linkow do supli (wystarczy rzucić nazwe każdy zrozumie) //:-D :-D . Moderator !--colorc--/span!--/colorc--co to jest "corbo"o glutaminie czytałem i rozmawiałem troche, ogólnie wiem ze pomaga w rekonwalescencj, odbudowie itd.ale ktora, możesz coś zaproponowac?jest tyle produktów które maja podane przez ciebie skladniki, ze czym bardziej sie w to zagłębiam tym bardziej nie wiem co wybrc, słyszałem ze dobre są produkty animal ale czy wszystkiez tego co o mnie teraz wiesz zaproponuj mi jakiś produkt, zgory dzieki //:-D :-D /

 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 19:41

Post przez junakMv » sobota, 19 lis 2016, 17:18

jeżeli kupiłeś juz HMB moze Ci on posłużyć jako antykatabolik i spokojnie mozna nim zastąpić BCAA.Dokup do zestawu:- glutaminę Vitalmax' a bo jest dobra i tania- Bialko jeżeli Cie stać to jakieś firmy " Dymatize " lub " Biogenix " chociaż ja uwazam, ze bialko Syntax Matrix jest bardzo dobre a cena nie jest wygorowana - Animal Pak Universal ( jeżeli masz na tyle kasy)- Carbo, tutaj firma raczej nie gra roli Carbo - to mieszanina weglowodanow, takich w sam raz po treningu, zeby łyknąć ewentualnie mozna zrobić shake' a bialko + carbo i zastąpić w ten sposob jakiś posiłek To chyba wszystko, życzę efektow //:-D :-D /p.s przeniosłem temat do supli bo chyba ma on niewiele wspólnego z dieta

 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 21:16

Post przez xXxPawelxXx » sobota, 19 lis 2016, 19:17

wielkie dzieki junakMvbardzo mi pomogles, zresztą jak i informacje na forumdzieki takim łudzą forum bedzie sie rozwijacjeszcze raz DZIEKI

 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 19:41

Post przez junakMv » niedziela, 20 lis 2016, 00:40

Dzieki, zawsze ciesza mnie takie slowa //:-D :-D /


Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości