Susta

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 15:18

Post przez Tristaa » czwartek, 15 gru 2016, 20:09

silniejszy brat enana hmmm to nie optymistyczna opinia bo ponoć enane dobra pożogę w organizmie sieje a cyprionate silniesjzy to nie wiem czy nie za dużo harcdcore :

 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 19:31

Post przez Andrzej_Wer » czwartek, 15 gru 2016, 20:11

ja ostatnio wszystkim rozpisuje cypka i zadowoleni, daje rade... mowie Ci a tak wogole na kiedy ty planujesz ten cykl przeciez dopiero co skończyłeś hehe

 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 15:18

Post przez Tristaa » czwartek, 15 gru 2016, 20:26

no to moze sie skusze tylko czy mogę zamiast Naposima wziasc 1 mety włoskiej 10mg : i do tego Cypionate tzreba Nolve :? i jak długo ebdzie takowy cykl trwal?:D
a cykl planuje w marcu a tak szybko bo w Lipciu byc moze jadę do pracy do wawy na budowie i nie bede mial jak ćwiczyć ... znaczy bede tam ejzdzil na 5 dni w tygodniu ale w sobote i niedziele na podtrzymanie ebde jeszcze se pakowal i tem wczesniej zrobie cykl to juz bedzie dawno po spadkach po cyklu i nie zaszkodzi taki odksok troche od siłowni

 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 19:31

Post przez Andrzej_Wer » czwartek, 15 gru 2016, 20:34

nolve dobrze miec przy sobie, jak dziala ta wloska to nie ma problemu, ja osobiście nawet nie wiem jak ona wyglada, ważne zeby dzialala, no cykl na 10tyg bedzie

 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 15:18

Post przez Tristaa » czwartek, 15 gru 2016, 20:35

juz brałem Wloska i chwale ja szybko dziala juz po 2-3 dniach czuc spra roznice w sile zjadłem jej tylko 6 tabsow ... 1 tygodni to 1 stzral tygodniowo czyli? hmmm chyba sie skusze na to

Poprzednia strona

Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości