Woda podskorna???

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 17:14

Post przez Collee__ » wtorek, 20 gru 2016, 06:17

Juz kilka razy spotkałem sie z okresleniem wody podskórnej i do tej pory nie wiem co to tak właściwie jest.
Czy to jakas inna odmiana tłuszczyku , czy moze zupełnie coś innego.
Wiem tylko, ze wpływa to negatywnie na rzezbe.
Moze ktoś tu wyjaśni o co chodzi i jak byc moze mozna redukować zawartość tej wody w organizmie .

 
Posty: 15
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 07:10

Post przez xXxClynexXx » wtorek, 20 gru 2016, 13:06

sorki sprobuje znalesc coś bardziej mozliwego do zrozumienia ale narazie tylko to mam

Trzecim, ostatnim miejscem odkładania wody, jest tkanka podskorna. Dla tych, którzy nie uważali - jest to strefa, z której kulturysta chce sie pozbyć wody ile jest tylko mozliwe. Jak to robimy? Bulka z maslem! (ale nie podczas okresu przed zawodami!)

Kluczem do obnizenia poziomu wody podskórnej jest kontrola poziomu aldosteronu. oczywiście kontrola poziomu estrogenów jest kolejnym czynnikiem hormonalnej kaskady akcja - reakcja. Jednak najważniejsze to skupić sie na poziomie soli i wody, wiec aldosteron jest tu kluczem.

 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2015, 05:25

Post przez przem_ » wtorek, 20 gru 2016, 19:10

nie pij dużo wody słyszałem ze niektórzy kulturyści tak robią no i niektórzy bior jakieś tabletki na odwodnienie czy coś w tym stylu

 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 17:14

Post przez Collee__ » wtorek, 20 gru 2016, 19:12

Niby tak, ale z drugiej strony trzeba pic.
Sczegolnie przy dużym wysilku.
A odwodnianie organizmu nie jest wkazane.
Ale jakoś ta wode trzeba odprowadzic.

 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 16:39

Post przez Nucleus92 » wtorek, 20 gru 2016, 22:04

ja na każdym treningu wypijam dwa litry wody koledzy


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości