Plan na mase + WYCISKANIE NA KLATE +25%

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 296
Dołączył(a): czwartek, 20 maja 2010, 00:00

Post przez toxyna » poniedziałek, 8 lis 2010, 22:56

Nie rozumiałem tego 4/3/2 teraz już wszytko mi wiadomo, całkiem ciekawa koncepcja treningowa.

 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 23 paź 2010, 00:00

Post przez Piter » piątek, 12 lis 2010, 15:59

Tzn w poniedzialek wyrzucam to co jest napisane wyzej a trenuje wg planu +25% wyciskania. Czy w wyciskaniu skos gora dales
3 serie dlatego, ze dorzuciles jeszcze porecze? Wolalbym odpuscic to cwiczenie, bo z nim takze ciezko. Interesuja mnie te serie,
poniewaz nie wiem czy w poprzednim planie dobrze trenowalem, a mianowicie skos gora serie analogicznie do wyciskania plasko.
W piatek to dopiero pracuja ramiona, bo jest klatka, triceps, barki. A co do nog, to rzeczywiscie przeniose je na osobny dzien biorac pod uwage chociazby, ze w piatek jest juz klatka. Jak wyglada ta zwijanka na przedramiona?

 
Posty: 217
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 00:00

Post przez overcame » piątek, 12 lis 2010, 21:34

Ja Ci poprawilem plan zeby był prawidłowy a jak Ty sobie go dalej skorygujesz to Twoja sprawa. Mozesz nie dawac poreczy.

Zwijanka to prosto mowiac kawalek rurki ze sznurkiem na ktorej jest ciezarek i to zwijasz i rozwijasz caly czas na maxa ale to na samym koncu.

Poprzednia strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości