Potrzebna pomoc.

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 16 sie 2011, 00:00

Post przez kamil0028 » wtorek, 16 sie 2011, 18:50

Witam
Jeśli ktoś ma 5 minut to z chęcią prosiłbym o pomoc z odżywkami.
Mianowicie ćwiczę zaledwie 7 miesięcy na siłowni, robiłem to dla rozluznienia, w wolnym czasie , bez jakiejkolwiek diety.
Teraz chciałbym zainwestować w jakieś nie drogie odżywki mianowicie maksymalnie 200-250 zł na 2 miesiące.
Ważę zaledwie 62kg, 178cm wzrostu, 30cm w bicepsie.. przed zaczęciem było jeszcze gorzej z bicepsem, kg trochę straciłem mianowicie robię co dzień 16 serii różnych ćwiczeń po 30 powtórzeń na mięśnie brzzucha ABS itp.
Chciałbym przybrać na mięśniach klatki piersiowej bicepsa tricepsa ogólnie ramion, klaty, rąk, ale bez utraty mięśni brzucha. Czy jest to możliwe ?
Mam mętlik w głowie wszystkie odżywki prawie na to samo podobne składy.... jedni piszą że dobre drudzy że złe;
Jak narazie kupiłem:
AMINOSTAR BCAA Extreme Pure 600CAPS
myślę nad:
Białko Whey Protein Serwatka 4,5kg lub białko WPC 80 ŁOWICKIE 1,8 kg
Hi tec Whey Mass Builder 5,5 kg
odżywki HMB XXL ActivLab 120 tab

Co radzicie z tego kupić ? które razem stosować a które nie ?
Albo dodajcie jakieś wskazane dla mnie oczywiście bez astronomicznych cen
Jeśli ktoś mógłby mi pomóc z góry dziękuję.

 
Posty: 154
Dołączył(a): niedziela, 26 gru 2010, 01:00

Post przez Kwachu » wtorek, 16 sie 2011, 20:17

Kolego wszystko fajnie ale gdzie masz coś na temat diety? Bez niej nie pojedziesz daleko...
Suple już kupiłeś? Czy jeszcze pzred zakupem.

 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 16 sie 2011, 00:00

Post przez kamil0028 » wtorek, 16 sie 2011, 22:27

AMINOSTAR BCAA Extreme Pure 600CAPS kupione.
Nie wiem co jeszcze kupić.

 
Posty: 154
Dołączył(a): niedziela, 26 gru 2010, 01:00

Post przez Kwachu » środa, 17 sie 2011, 09:55

Czekam na odp. dotycząca pierwszego pytania, ja mogę Ci dać wykaz supli ale to Ci w żaden sposób nie pomoże bez diety

 
Posty: 83
Dołączył(a): piątek, 15 lip 2011, 00:00

Post przez TomaszM » piątek, 19 sie 2011, 22:03

Jesteś typowym ektomorfikiem i przybieranie na wadze, a co za tym idzie zyskiwanie mięśni przychodzi Ci z wielką trudnością.

W pierwszej kolejności musisz zainwestować w diętę, gdyż bez odpowiednio zbilansowanej diety osiągniesz bardzo nie wiele (jak nie nic).
Kolejną sprawą to odpowiedni trening, gdyż ćwiczenie różnych serii każdego dnia mija się z celem.
Następnie pozostaje kwestia suplementacji i tutaj wystarczy CI tylko odpowiedni Gainer (1:1 lub 1:2 z przewagą węgli), do stosowania tak by uzupełniał brakujące makroelementy w diecie.
No i na sam koniec cierpliwość, gdyż w 1miesiąć nie zbudujesz sylwetki swoich marzeń, aczkolwiek jeśli dostosujesz się do w/w elementów to powinno przybywać na wadze około 1kg tygodniowo


Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość