czy dieta jest niezbedna?

Nawet najlepszy samochód nie pojedzie bez paliwa. Kulturystyczne odżywianie.
Przemyśl co jesz, bo to jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dieta dla każdego.
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2011, 00:00

Post przez bloodandcrip » poniedziałek, 3 paź 2011, 17:45

witam! jestem poczatkujacy jezeli chodzi o kulturystyke i chcialem zapytac kogos z wiekszym stazem czy dieta jest naprawde niezbedna przy trenowaniu? oczywiscie odkad zaczalem cwiczyc i brac odzywki jem te 5-6 posilkow dziennie ale nie zawsze mam czas, checie czy tez pieniadze zeby przygodotwac sobie posilek ktory ma pomoc w budowaniu masy, nie uciekam sie do tluszczwych posilkow, wykluczylem je ze swojego jadlospisu ale tak jak mowie nie zawsze moje posilki sa zgodne z dietami ktore znalazlem w interecie.

 
Posty: 154
Dołączył(a): niedziela, 26 gru 2010, 01:00

Post przez Kwachu » poniedziałek, 3 paź 2011, 18:43

Tak dieta jest niezbędna

 
Posty: 83
Dołączył(a): piątek, 15 lip 2011, 00:00

Post przez TomaszM » sobota, 8 paź 2011, 22:36

Tak jak Kwachu pisze, obojętnie czy budujemy masę mięśniowa czy redukujemy wagę - dieta jest niezbędna.

Pamiętam, jak rozmawiałem z Kamilą Porczyk, na temat jej diety w okresie przygotowawczym do zawodów oraz diety na co dzień i powiedziała, że stosując dietę i nie ćwicząc 3-4tyg. na siłowni jej sylwetka praktycznie się nie zmienia, zaś jeśli trenuje na siłowni regularnie a odpuści dietę na 10-14dni to automatycznie widać zmiany w sylwetce (oczywiście in minus)


bloodandcrip - jeśli masz, problemy z trzymaniem regularnej diety, to musisz odpowiednio zagospodarować sobie dzień lub ułożyć dietę sobie samemu (wtedy ustalasz wszystko wg siebie co Tobie pasuje, a nie stosujesz się do diet innych osób z internetu, które tak naprawdę nie koniecznie muszą działać na Ciebie.

Pozdrawiam.

 
Posty: 328
Dołączył(a): czwartek, 6 maja 2010, 00:00

Post przez mike » niedziela, 9 paź 2011, 12:23

Że dieta jest niezbędna przy budowaniu masy,to wiadomo.

Ale to tylko szczyt góry,bo dobra dieta to zdrowie,wysokie libido,niski kortyzol,dobre samopoczucie,siła....można by wymieniać pozytywy.


Powrót do Dieta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość