Pomocy

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 31 paź 2011, 01:00

Post przez Mastereek » poniedziałek, 31 paź 2011, 17:55

Na początku cześć wszystkim. Nazywam się Bartek i mam 15 lat.
Waga: 69kg
Wzrost: 170cm
Dzisiaj chciałem was poprosić o pomoc w dobraniu właściwego treningu. Jakiś czas temu przestałem trenować na siłowni(masa) i chodzić na treningi Muai-Thay. Mam zamiar zacząć 1 mieś ćwiczeń od ogólno rozwojówki, tzn. pompki, skakanka brzuchy itd.
Moim następnym krokiem będzie ćwiczenie na siłę ( z nutką rzeźby) tutaj zaczyna się wasza rola, jestem dość młody więc nie chce się obciążać więc liczę na coś takiego jak dobre ćwiczenia na drążku. Waż LISTNUM 1) dość dużo więc mój ciężar wystarczy ; ). Tak chciałbym trenować jakieś 3 miesiące 2 razy w tyg. 3 poświęcać będę głównie na skakankę, worek itd.
Kiedy już zrealizuje powyższe zamiary, chciałbym poćwiczyć pod MMA to znaczy mięśnie. I tutaj proszę o pomoc jakiś sensowny plan z skakanką bieg bokserski itd. oczywiście też, ale coś takie aby dobrze rozwinąć mięśnie pod tą dziedzinę. A tutaj przydają się wszystkie, oczywiście na możliwość miejskiej siłowni, na to chcę poświęcić koło 2 miesięcy. A na koniec powrót na Muai-Thay i może MMA
Co do diety, po prostu bez napoi gazowanych, mniej słodyczy. A takto normalnie ; )
Z góry dzięki i sorki za błędy ortograficzne ;P

 
Posty: 296
Dołączył(a): czwartek, 20 maja 2010, 00:00

Post przez toxyna » środa, 2 lis 2011, 10:27

Możesz sobie sam zrobić jakiś trening FBW lub np. wzorować się na ttakim treningu
http://www.toxyna.pl/2011/06/20/3-dniow ... -obwodowy/


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości