poważne pytanko :)

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 10 lis 2011, 01:00

Post przez Kubans » piątek, 10 lut 2012, 10:10

Cześć!
Mam pytanie, czy obfite jedzenie bez diety, tylko zwyczajne jedzenie jak to się potocznie mówi "wszystkiego" oraz picie odżywki, regularne, ZA TO brak ćwiczeń, tj. brak chodzenia na siłownię, z uwagi na ograniczenia finansowe, jedynie jakies pompki po prostu w domu, ale i zdrowy tryb życia, może przynieśc efekt w postaci przybrania na masie?? Po prostu czy spotkał się ktos z Was z taką sytuacją żeby ktoś jadł i pił odżywki bez treningu?? Mam tutaj na myśli gainera, nic więcej. Czy może stosowanie suplementów ma sens tylko wtedy kiedy się regularnie ćwiczy?

Pozdrawiam Was
Kuba

 
Posty: 62
Dołączył(a): czwartek, 10 lis 2011, 01:00

Post przez Pronutrition » czwartek, 16 lut 2012, 12:16

Raz,że ma to sen jeżeli się ćwiczy a dwa to dobra dieta. Jedzenie wszystkiego oraz branie do tego odżywek mija się z celem,ponieważ efekt kompletnie nie będzie widoczny,to jakbyś wyrzucił pieniądze w błoto.

 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 7 paź 2012, 00:00

Post przez Lilla » niedziela, 7 paź 2012, 19:00

Nie słyszałam o kims kto nie cwiczy a brał odzywki i poprawiła mu sie masa...nie ma nic za darmo cwiczyc trzeba i to musi byc porzadny trening...a jak nie masz kasy na siłke to proponuje ogladnac program "Ekstremalny kurs piekna" tam gosc pokazuje gdzie i jak mozna cwiczyc nie wydajac kasy ;o)Polecam ;o)

 
Posty: 83
Dołączył(a): piątek, 15 lip 2011, 00:00

Post przez TomaszM » wtorek, 9 paź 2012, 00:55

Kubans napisał(a):Cześć!
Mam pytanie, czy obfite jedzenie bez diety, tylko zwyczajne jedzenie jak to się potocznie mówi "wszystkiego" oraz picie odżywki, regularne, ZA TO brak ćwiczeń, tj. brak chodzenia na siłownię, z uwagi na ograniczenia finansowe, jedynie jakies pompki po prostu w domu, ale i zdrowy tryb życia, może przynieśc efekt w postaci przybrania na masie?? Po prostu czy spotkał się ktos z Was z taką sytuacją żeby ktoś jadł i pił odżywki bez treningu?? Mam tutaj na myśli gainera, nic więcej. Czy może stosowanie suplementów ma sens tylko wtedy kiedy się regularnie ćwiczy?

Pozdrawiam Was
Kuba

Zażywanie w mojej opinii odżywek typu gainer nie ma większego sensu w przypadku braku treningu.
Czy zdobędziesz tkankę mięśniową przy dobrej diecie i braku ćwiczeń - niestety nie.
Na pewno odpowiednio zdrowa dieta pozwoli Ci w okresie bez treningów utrzymać dobrą sylwetkę, natomiast jej nie poprawisz.

 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 6 lis 2012, 01:00

Post przez Karolcia_LOL » wtorek, 6 lis 2012, 16:35

Nie potrzebujesz pieniędzy, żeby w domu codziennie dobrze ćwiczyć. Pompki, przysiady, bieg, podnoszenie ciężarków (jak nie masz, to butelek z wodą min.) i po kłopocie

 
Posty: 44
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2012, 00:00

Post przez zigi44 » czwartek, 7 lut 2013, 09:55

Krótko mówiąc gdy są chęci to zawsze można sobie jakoś poradzić. Dostosować.







__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
http://www.fungopol.pl

 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 17 lut 2013, 01:00

Post przez Benedicto » niedziela, 17 lut 2013, 14:15

Karolcia_LOL napisał(a):Nie potrzebujesz pieniędzy, żeby w domu codziennie dobrze ćwiczyć. Pompki, przysiady, bieg, podnoszenie ciężarków (jak nie masz, to butelek z wodą min.) i po kłopocie

W domu to najlepiej Tabata, albo kupić drążek + TRX w jakiejś promocji. (Allegro np.)

 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 4 mar 2013, 01:00

Post przez kroljulek » poniedziałek, 4 mar 2013, 14:40

Filmy z ćwiczeniami z youtuba.


Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości