Kość ramienna

Porady medyczne, choroby, urazy, leczenie urazów, kontuzje, bóle mięśniowe, bóle kręgosłupa.
Makijaż, masaż, pielęgnacja, piękno, fryzura, kosmetyki, zdrowa skóra, jędrne pośladki.
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 23 sie 2013, 00:00

Post przez damianklu » piątek, 23 sie 2013, 23:07

Witam :)
Nie widziałem gdzie napisać, ale myślę, że dobrze trafiłem ;p
Od 2 miesięcy zaczełem chodzić na siłownie. Do pewnego czasu było wszystko ok. ale przed wczoraj podczas ćwiczenia barków (Wyciskanie sztangi sprzed głowy) zaczęła mi boleć lewa ręka w kości ramiennej, mniej więcej na środku kości. Bólu tego nie czuje jak chodzę lub coś robie ta reką, dopiero jak podnoszę rękę do góry to zaczyna kłuć. A o ćwiczeniu nie ma mowy ;/ ból jest zbyt duży żebym mógł nawet robić serie z ciężarem o połowe mniejszym, gdzie na drugiej reće nawet cięzaru nie poczuje :( Nie jestem pewien czy to ból kości, a moze naderwałem jakiś mięsień? Jak myślicie od czego to może być i co moge zrobić aby przestało bolec? Przyznam się, że trochę zaniedbywałem rozgrzewkę, szybko wykonywałem jakieś 2 ćwiczenia rozciągajace i brałem się od razu za wyciskanie dużych cięzarów. Myślicie, że to może być przez to?

Powrót do Zdrowie i Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości