PIERCING

Porady medyczne, choroby, urazy, leczenie urazów, kontuzje, bóle mięśniowe, bóle kręgosłupa.
Makijaż, masaż, pielęgnacja, piękno, fryzura, kosmetyki, zdrowa skóra, jędrne pośladki.
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek, 10 sty 2013, 01:00

Post przez domowadama » czwartek, 10 sty 2013, 07:06

ja mam w pępku od 5 lat, ale myślę o wyjęciu. już mi się znudził chyba

 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 27 kwi 2013, 00:00

Post przez Jankesik » poniedziałek, 29 kwi 2013, 12:14

w miejscach intymnych to dla mnie już jakieś zboczenie,nie widzę w tym żadnego sensu.

 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 28 kwi 2013, 00:00

Post przez Galeppo » czwartek, 16 maja 2013, 18:24

Fakt miejsca intymne lepiej zostawić w spokoju. Ale inne miejsca czemu nie. Sama mam poprzekłuwane uszy i swego czasu miałam jeszcze kolczyk w języku, ale ostatecznie zrezygnowałam, bo niestety nie dość, że samo przekłucie nie było zbyt przyjemne, to później jeszcze opuchlizna, jedzenie papek przez tydzień i ssanie kostek lodu zrobionych z herbaty rumiankowej. To to jeszcze dało się znieść. Jednak, żeby nie nabawić się jakiegoś paskudztwa, to przynajmniej raz w tygodniu trzeba było wyjąć sztangę i porządnie wymyć dziurkę. A najlepiej po każdym posiłku, żeby pozbyć się resztek jedzenia, które gdzieś tam się zawieruszyły. I co najważniejsze, kolczyki owszem, ale z umiarem i bez przesady.

 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 9 wrz 2013, 00:00

Post przez ruthanne1996 » niedziela, 13 paź 2013, 13:48

Piercing to okaleczanie swojego ciała. Jak się jest młodym to może i wygląda ładnie ale z wiekiem jest coraz gorzej.

 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 9 wrz 2013, 00:00

Post przez Mclanette71 » poniedziałek, 14 paź 2013, 07:47

Ja też kiedyś miałam, ale już z tego wyrosłam ;)





__________________________
projekty wnętrz wrocław

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie i Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość