[FOTO] SHAOLIN TEMPLE

Wieści ze świata MMA, K-1, Grappling, BJJ, Muay Thai, Jiu Jitsu, Krav Maga, Karate.
Dla prawdziwych pasjonatów mieszanych sztuk walki - dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.
 
Posty: 117
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00

Post przez KosinhoB » piątek, 7 maja 2010, 19:21

Witam, chciałem polecić znakomite zdjęcia niedocenionego polskiego fotografa zrobione w klasztorze Shaolin.
mam nadzieje że choć trochę przybliżą was to tej niezwykłej a zarazem mistycznej harmonii ducha i ciała jaka powinna być w każdym z Nas drodzy wojownicy.

Życzę miłego oglądania

http://www.yoursgallery.pl/artist.php?a ... proj_id=13

PS. PISZCIE CO MYŚLICIE O TYM MISTYCZNYM MIEJSCU I O TYCH ZDUMIEWAJĄCYCH ZDJĘCIACH :)

 
Posty: 49
Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2010, 00:00

Post przez Dorkowy » piątek, 7 maja 2010, 20:43

Chciałbym uczesticzyć w takich seansach jakie oni uprawiają, te ich nietypowe a wręcz bardzo dobre treningi na wytrzymałość, ahh coś pięknego

Naprawdę piękne zdjęcia, nie wiem czemu nei docenili tego fotografa...

 
Posty: 117
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00

Post przez KosinhoB » sobota, 15 maja 2010, 17:16

Darkowy - jeśli koniecznie chcesz , to zapraszam na wyjazd w Alpy z Wiedeńskim klubem Karate Kyokushin.. jest super i podobna atmosfera..
kolejny wyjazd -MITSUMINE w Japonii.. w lasach treningi i w zimnych górskich potokach.
możliwy wyjazd na kolejne MŚ w karate kyokushin Japan -TOKIO CHIBA DOJO.. :locurva

 
Posty: 62
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 00:00

Post przez kicki » poniedziałek, 17 maja 2010, 15:18

Ludzie godni podziwu. jednak nie ma rzeczy nie osiągalnych ;)


Powrót do Sporty walki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość