Potrzebuje pomocy z dieta..

Nawet najlepszy samochód nie pojedzie bez paliwa. Kulturystyczne odżywianie.
Przemyśl co jesz, bo to jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dieta dla każdego.
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 22:58

Post przez xXxSnodgrasxXx » poniedziałek, 10 paź 2016, 07:33

chcesz miec wiecej bialka jedz ryby (tunczyk) no i bialy odtłuszczony ser dla uzupelnienia diety np kumple z siłowni zamiast odzywek białkowych typu bialko serwatka stosują mleko w proszku opdtluszczone (36g bialka/100) teraz tez zaczynam je pic a co ogólnie do diety to nie wiem bo sie nie za bardzo znam

 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 10:54

Post przez Vampiria1964 » poniedziałek, 10 paź 2016, 07:49

Reginaldd... Z dieta to niejest problem poprostu przygotowujesz sobie te posiłki w domu dzien wczesniej wieczorkiem i nastepneg dnia wcinasz w szkole a ja w pracy. Coprawda bedzie to zimne ale to raczej niema znacznia. Tylko musisz kupić wiekszy plecak zeby po3owe lodówki rabieraa ze sobą
Co do twojej rozpiski niewypowiem sie bo tez niezabardzo sie na tym znam tylko niewidze tam ani grama Ry?u-- zapewne lepszy niz te ziemniai.

POZDRO!!

 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 02:11

Post przez Reginaldd » poniedziałek, 10 paź 2016, 07:54

dzieki Vampiria1964, racja co do ryzu(ale ja go nie cierpie...eh... czego sie nie robi zeby osiaganac cel:D) mam pyatania do xXxSnodgrasxXxa w sprawie tego odtłuszczonego mleka w proszku:
1. czy dostane to mleko w zwylkym sklepie
2. ile to kosztuje
3. i jak to stosować tzn np rozpuszczać w wodzie? itd..

a wy co myslicie o tym mleku w proszku??

 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 22:58

Post przez xXxSnodgrasxXx » poniedziałek, 10 paź 2016, 07:58

heh no tak:
1 w zwykłym sklepie
2 granulownae tam jest 25 lub 3 g nie pamiętam ale spora paczka tyle ze to lekkie kosztuje około 3.50zl tanie
3 ja pije 2x dżinnie z 7lyzeczek i rozpuszczam w wodzie przegotowanej obojętnie czy zimna czy ciepla i tak dobrze sie rozpuszcza a w smaku jak mleko taka paczka starcza gdzieś na tydzień półtora roznie ja pije przed wyjsciem na siłkę i po przyjściu z siłki

słyszałem ze sporo osób na poczatku właśnie to pije hm większość znajomych zaczynało od tego i polecają

 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 02:11

Post przez Reginaldd » poniedziałek, 10 paź 2016, 08:16

dzieki:D dobra rzecz musze sprobowac, jutro lete do sklepu i zaczynam pic(przyda sei na pewno, w tej mojej diecie to jeszcze troche poprawek bedzie na pewno bo coś za mało bialka a za dużo wegli..)

 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 22:58

Post przez xXxSnodgrasxXx » poniedziałek, 10 paź 2016, 08:22

no spoko mi tez sie juz skończyło tylko powiedz granulowane bo jest normalne w proszku ale tam jest 500g i kosztuje ponad 8 pln no ale starczy prawie na miesiąc koniecznie odtłuszczone

 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 23:05

Post przez Angeles1970 » poniedziałek, 10 paź 2016, 08:40

Reginaldd...jak nie lubisz ryżu to moze kasza
napewno lewpsza od ziemniorow...albo możliwie w miarę dużo makaronu(z pszenicy durum) :lol:

 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 22:58

Post przez xXxSnodgrasxXx » poniedziałek, 10 paź 2016, 08:41

dobrze mówisz Angeles1970 mi jak sie ryz nudzi to zmieniam na kasze bo na ryzucaly czas nie idzie wyrobić

 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 02:11

Post przez Reginaldd » poniedziałek, 10 paź 2016, 09:43

racja, racja dziś mam znów czasu troche wiec zajmę sie ta moja dieta, troche nad nią popracuje i powinno byc lepiej:D co do tego mleka w proszku to niezla rzecz musz dziś wyprobowac, ale na opakowani jest napisane zeby na jedna szklankę wsypać 20g tylko musiałbym 4 g wsypać i pic to 2 razy dziennie to byłoby juz coś :lol:

 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 10:54

Post przez Vampiria1964 » poniedziałek, 10 paź 2016, 10:07

Bo tam są dawki dla dzieci (chyba) :-) Z tym mlekiem to ja niejestem zbytnio przekonany bo sam kiedyś je stosowałem ale niewiele mi dało tzn. niewidziałem efektow :lol: ale kto wie moze na Ciebie podziała... Co do zmieniania sobie ryżu na inne produkty to chyba trzeba zmienia tez ilość bo one niemaja takiej samej zawartości wegli (chyba)

Reginaldd- a co sie stało ze go niecierpisz może jad3es jakiejś tandetnej firmy ja zawsze wybieram (wujka bena) :D jest zaj.... POZDRO!!

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dieta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość