prosba o pomoc

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 31
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 10:03

Post przez Maryanne__ » wtorek, 16 sie 2016, 19:55

Witam.Chcialbym prosić panow o porade,zauwazylem ze u większość z was widać efekty,czyli trening przynosi oczekiwane efekty Mianowicie mam 2 lat 180cm wzrostu i coś kolo 72-74 kg wagi,2 lata temu chodziłem na silownie przez 6 mieisiecy, ćwiczyłem bez zadnego planu treningowego poprostu za każdym razem ta sama partie miesni :? później mialem przymusowa przerwe, od dwóch miesięcy ćwiczyłem w domu.Teraz postanowiłem zacząć chodzić na silownie i tutaj mam prośbę o pomoc.Mianowicie myslem nad ulozeniem planu treningowego,oto on:
dzien 1-klatka piersiowa,kaptury,brzuch
dzien 2-biceps,triceps,przedramiona,brzuch
dzien 3-przerwa
dzien 4-barki,lydki,brzuch
dzien 5-plecy,gorne partie nog,brzuch
dzien 6 i 7-przerwa,ewentualnie brzuszki
Moja prosba odnosi sie do pomocy przy wybraniu cwiczen dla poszczególnej partii,cwiczen które dają najlepsze efekty.Mam jeszcze pytanie czy da sie dobrze wyglądać bez stosowania odzywek..wiem ze troche glupie pytanie, ale od dłuższego czasu mnie zastanawia.Czy zażywanie srodka o nazwie Maca sport lub Maca activ da dodatkowe efekty,srodek ten mozna kupić w sklepach zielarskich lub w aptece.Z gory dziekuje za kazda odpowiedz pozdrawiam.

 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2015, 21:48

Post przez 0ren » wtorek, 16 sie 2016, 19:56

Mam jeszcze pytanie czy da sie dobrze wyglądać bez stosowania odzywek

jeżeli będziesz przestrzegać diety i rzetelnie wykonywać trening to na 100% będziesz wyglądać dobrze a nawet lepiej. Zazwyczaj osobom dobry wyglad kojarzy sie z mala ilością tluszczu. A to osiągniesz bez najmniejszej odzywki, czy termogenika. To jest tak jak z jazda samochodem. jeżeli będziesz jechać wolno to jesteś pewny ze sie nie przegrzeje silnik i dojedziesz tyle ze dluzej. Ale możesz od startu na zimy silnik wrzucić gaz do dechy a potem nie wroze dobrej jazdy.
Tak samo z odzywkami. Jak juz sie silnik rozgrzeje to mozna przyspieszac i wtedy pędzisz szybciutko i przyjemnie. Jak sie wytrenujesz dostatecznie to pomóż sobie odzywka, a efekt bedzie murowany!

 
Posty: 31
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 10:03

Post przez Maryanne__ » wtorek, 16 sie 2016, 19:58

dzieki za odpowiedz 0ren a znasz albo ktoś zna Mace to nie jest zadna odzywka z tego co słyszałem ale podobno daje lekka poprawe w sile.

 
Posty: 31
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 10:03

Post przez Maryanne__ » wtorek, 16 sie 2016, 20:03

wdzięczny byłbym jak ktoś by mi napisał jakie cwiczenia robić na kazda partie miesni i po ile serii no i czy ten rozpis jest wogole dobry...

 
Posty: 31
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 10:03

Post przez Maryanne__ » wtorek, 16 sie 2016, 20:03

widze ze niezaglada tu za dużo osob..

 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 20:25

Post przez Barb72 » wtorek, 16 sie 2016, 20:22

kaptury rob przy treningu pleców lub barkow,a wszystkie cwiczenia znajdziesz na tym forum jak i rozpisany trening dla siebie,uwzgledniajac starz... a co do tej maca to chyba dziala na pobudzanie hormonow,moze byc uwzgllednione jako ''WSPOMAGACZ'' lecz nie jako coś co ci da samo efekt...

 
Posty: 31
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 10:03

Post przez Maryanne__ » wtorek, 16 sie 2016, 20:32

chodzi mi mianowicie ile radzicie wykonywać cwiczen na dana partie,bo nie sadze ze np wszytkie cwiczenia na klatke trzeba robić a tylko 4 gora 5,nie wiem jakie wybrać optymalne..

 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 15:57

Post przez l0l1 » wtorek, 16 sie 2016, 21:10

po 4 cwiczenia na duze partie i po 3 cwiczenia na male partie to wystarczy... wybierz te które dają ci najwieksze efekty, jezlei nie znasz jeszcze takich to poprostu wybierz jakieś a za miesiąc zmienisz te cwiczenia zastępując je nowymi na te same partie miesni.. to zapobiegnie przyzwyczajeniu sie miesni do jednego cwiczenia..

 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 01:58

Post przez Cecil1966 » wtorek, 16 sie 2016, 21:37

trening uklada sie metoda prub i bledow najpierw wybierasz sobie jakieś cwiczenia i robisz je przez jakiś czas a potem zmieniasz i prubujesz czegoś innego i tak przez caly czas

 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 14:13

Post przez WardellCoun » środa, 17 sie 2016, 06:03

Czarny wydaje mi sie, ze nie byłeś w poscie podwieszonym, to post który wisi na samej gorze w tym dziale, twój plan jest zle dobrany, i naprawdę nie mam czasu pisać co jest w nim zle i dlaczego.
wejdź w ten post u gory i wybierz sobie cos, tam są pewne i sprawdzone plany.
Maca to wielkie G, juz lepiej kupić najtansza kreatynę i dextro do tego i naprawdę poczujesz efekt.

Następna strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość