Prosze o pomoc !!!

Nawet najlepszy samochód nie pojedzie bez paliwa. Kulturystyczne odżywianie.
Przemyśl co jesz, bo to jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dieta dla każdego.
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 11:32

Post przez Cloud-5 » piątek, 6 maja 2016, 20:10

Czesc mam na imię Mateusz mam 19 lat i mam poważny problem.
Zaczolem trening kulturystyczny we wrzesniu i jestem bardzo zadowolony z efektow ale mam bardo poważny problem z waga mam 177cm zwrostu i waze 95 kg przed rozpoczeciem treningu kulturystycznego ważyłem 88 kg i chciałem zamienić resztę tkanki tłuszczowej na mięśnie ale mam coraz wiekszy mam problem z jedzeniem spowodowane jest tym ze wracam do domu około 18 i po zjedzeniu obiadu chce mi sie jeszcze bardzo jeść i nie mogę temu zaradzić prosze o jakas wskazówkę co ja mam zrobić bo boje sie ze przytyje do mojej początkowej wagi gdzie zaczolem sie odchudzać (105kg) .

 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 12:31

Post przez pl01c00calar » piątek, 6 maja 2016, 20:23

hst + ckd

 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 31 lip 2015, 23:03

Post przez BBlundell » sobota, 7 maja 2016, 07:01

moim zdaniem powinieneś to wykorzystać , tylko zarzucić produkty które cie nie otluszcza za bardzo
czysta dieta bez jedzenia gówna bez podjadania
dużo bialka ok 3 g kg z bardzo dobrych źródeł typu kurczak , jajka , ser chudy ale w minimalnym stopniu , inne mięsa
węglowodany tylko bardzo zlozone , kasze jęczmienne , brązowy ryz itp...
tluszcze tylko najlepsze olej lniany , oliwa
z suplementów podstawowe suplementy witaminy , omega 3 kreatyna biało w celu uzupelnienia diety
do tego 3 x tydzień aeroby dodaj zacznij od 3 minut i zwiększ stopniowo do 45
tylko nie z dnia na dzien

tak wogole witam na forum , jestem tu za namowa mojego kolegi konradzika %) :** for him

 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 01:21

Post przez IwoUnty » sobota, 7 maja 2016, 13:08

witamy BBlundell :D


Powrót do Dieta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości