PRZECUKRZENIE!Do zwolennikow glukozy.

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 16:27

Post przez robusvet1991 » środa, 5 paź 2016, 17:43

Jedn1 z domowych metod poprawiania transportu kreatyny jest przyjmowanie razem z kredk1 glukozy w dużych dawkach.Niektorzy sie zdziwi1 ale nie jest to najtrafniejsze rozwi1zanie bo po pewnym czasie wysokie dawki glukozy zamiast poprawia-pogorsz1 aktywnooa insuliny bo to właśnie na insulinie nam zależy.Winowajc1 jest wysoki indeks glikemiczny GLUKOZY albo jak kto woli DEKSTROZY.Ten szybki wzrost poziomu glukozy powoduje PRZECUKRZENIE krwi.Organizm żeby sobie z tym poradzia musi b3yskcwicznie usun1a ją z kwiobiegu poprzez wyrzucenie wysokiej dawki INSULINY ale nie jest ot dobre uwolnienie tylko dziejące sie w czasie zagrożenia.NIe bede sie rozpisywa3 na temat tych mechanizmów bo chodzi mi tylko o rozpoczecie tego tematu.Aby temu procesowi zapobiec zaleca sie stosowanie np oleju MCT w połączeniu z KREATYNA.
/?rod3o SdWnr4/31 No to teraz zabior1 g3os FACHOWCY! :D

 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 03:49

Post przez AMaryann » środa, 5 paź 2016, 18:30

artykuł sponsorowany ? :lol:

 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 16:27

Post przez robusvet1991 » środa, 5 paź 2016, 18:54

artykuł sponsorowany ?  :lol: A może by tak pisać na temat!Ju? wiem skąd masz tyle postów i sogow! :D

 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 00:43

Post przez niepokorny56 » środa, 5 paź 2016, 19:30

.... Jednym z podstawowych praw biologii jest to....że każda substancja ....ktora działa na ?ywe istoty może być toksyczna.. jeśli stosowana jest w nadmiarze... nie ma co popadaa w skrajnooa... przypuszczam że jest to artykuł sponsorowany przez firmę Olimp... wiec co proponują do transportu - ALA ??

 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 03:49

Post przez AMaryann » środa, 5 paź 2016, 19:39

artykuł sponsorowany ?  :lol: A może by tak pisać na temat!Ju? wiem skąd masz tyle postów i sogow! :D

ja, w przeciwieństwie do ciebie, nie patzre na liczbę sogow i postow. ta wypowiedz odnosi sie do tego typu nowinek. łatwo zauwazyc, ze wszelkie nowinki są zajebiste a to co sie stosowało wczesniej było do dupy. no ale moze jak ktoś bierez 25g kretki dziennie i do tego glukozę w stosunku 1:5 to nie dziwne :-)

 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 16:27

Post przez robusvet1991 » środa, 5 paź 2016, 19:53

Kulturystyka sie rozwija jak każda nauka.Nie patrze na to czy artykuł jest sponsorowany tylko jeżeli zagadnienie mnie interesuje to zwracam na nie uwage.Umieszczając posta chciałem podyskutowaa na ten temat a nie dochodzia czy artykuł jest sponsorowany czy nie.

 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 13:55

Post przez Nsylwestro » środa, 5 paź 2016, 19:59

Po pierwsze:
Przyjmowanie kreatyny z glukoz1 nie jest
Jedn1 z domowych metod poprawiania transportu kreatyny
:!: :!: :!:
Po drugie:
Jeżeli zrobisz tak jak napisał AMaryann

no ale moze jak ktoś bierez 25g kretki dziennie i do tego glukozę w stosunku 1:5 to nie dziwne  
:-)
Po trzecie:
Jest dużo lepszych rzeczy do 31czenia z kretą niż MCT
Po czwarte:
Nie wierz we wszystko co piszą w gazetach a już w szczegolnooci nie wierz we wszystkie rzeczy które piszą w gazecie o której wspominasz
Po pi1te i ostatnie:

.... Jednym z podstawowych praw biologii jest to....że każda substancja ....ktora działa na ?ywe istoty może być toksyczna.. jeśli stosowana jest w nadmiarze... nie ma co popadaa w skrajnooa... przypuszczam że jest to artykuł sponsorowany przez firmę Olimp... wiec co proponują do transportu - ALA ??

:!:size 1Wyslany Pon Sie 16, 2004 8:56 am:acha
po szoste racja AMaryann że to jest sponsorowane :D

 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 16:27

Post przez robusvet1991 » środa, 5 paź 2016, 20:59

Jestem tutaj krotko ale widze,że na tym forum panuje jakao fobia na nowości i każdy post spotyka sie z krytyk1 kilku tych samych Starych Wyjadaczy.Z całym szacunkiem dla Was,ale nie tedy droga Panowie.W tym poocie chciałem rozwin1c temat 31czenia kredki z innymi składnikami niż glukoza nie pomijając jej samej a wszystko sprowadzi3o sie do tematu sponsoringu i czasem mam wrażenie jakbym był na czacie.Czy artykuł był sponsorowany i kto go napisał możecie sprawdzia jeżeli to Was interesuje.A najlepiej to zrobicie jak napiszecie co wykorzystujecie do transportu kreatyny z czym 31czycie kredkę oprócz glukozy ,czy nie 31czycie jej z niczym innym.Jeżeli sądzicie że,ze używanie innych składnikow np:mct jest złe to napiszcie o tym.Sprowadzmy ten temat do sedna sprawy albo go zakonczmy.

 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 03:49

Post przez AMaryann » środa, 5 paź 2016, 21:44

glutamina, serwatka, carbo, efka, kretka


Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości