przedramie

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 00:31

Post przez maksymekV3 » poniedziałek, 13 cze 2016, 12:46

witam, chciałbym sie dowiedzieć w jaki dzien mam robić przedramie, ponieważ chce wzmocnić uczwyt na martwym ciągu
poniedzialek:klata, biceps
wtorek:uda, łydki
sroda:wolne
czwartek:barki, tric i kaptury
pićtek: plecy

gdzie wrzucić przedramie?? to ma byc trening na masę
myślałem zeby do plecow, ale wolalem sie zapyac

ps. i odrazu prosze o napisanie mi cwiczen na przedramię ile powt. i serii

 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 21:42

Post przez mosrranri_84 » poniedziałek, 13 cze 2016, 13:28

ja bym robił w pićtek a cwiczenia znajdziesz w atlasie raczej dużo ich nie ma

 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 14:21

Post przez jsph56 » poniedziałek, 13 cze 2016, 13:44

we wtorek i pićtek możesz zrobić przedramie- ja tak robie

 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 09:14

Post przez xXxpawlikxXx » poniedziałek, 13 cze 2016, 13:49

przedramię ja był trenował 3 razy w tygodniu z ciężarami i 4 pozostałe dni sciskacze, mi po takim treningu przy martwym spokojnie sztanga nie wypada 14 kg bez rekćwiczek i nie stosuje podchwyt-nadchwyt,
mój trening uginanie nadgarstków nadchwytem 20-15X4 po czym uginanie podchwytem 20-15X4, poza tym trenuje sporo bez rekćwiczek tam gdzie moze wzmocnić mi to uchwyt tzn. szrugsy itp. ściskaczem możesz zrobić sobie dlugie sesje przed tv, tylko skup sie na sciskaniu tv bedzie dodatkiem kiedy będziesz zmieniał reke, ktora ściskasz (na przemian moim zdaniem najlepiej)

 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 22:57

Post przez Layla_Zgv » poniedziałek, 13 cze 2016, 17:34

ja mam jedna taka zasade bic lacze z przedramionami i plecami zaś tric z klata, bic z tricem tylko przy superseriach, takie zestawienia przynajmniej znalazłem na większości planach treningowych umieszczonych na tej wspanialej stronie kulturystycznej, nie wiem czy mozliwe by było wyciskanie bez uzycia trica, i wiosłowanie bez uzycia bica, czy uginanie ramion bez uzycia przedramion... takie zestawienia maja wiec chyba swoje uzasadnienie

 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 05:02

Post przez Alethe-Espi » poniedziałek, 13 cze 2016, 17:35

We wtorek.
Na końcu treningu.


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości