Pytanie retoryczne :D a moze wypowiedz retoryczna ;)

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 00:20

Post przez ManskeStraenn » piątek, 19 lut 2016, 10:00

nieraz sobie mysle ćwiczę juz troche moze przyspieszyc troche rozrost i walnąć coś sobie w lapke albo w tylek... mysle mysle i mysle... wymyslilem!! - poćwiczę jeszcze troche moze kupie jakas odzyweczke, przecoerz chce jescze troche pozyc w zdrowiu chce zadawalac swoja dziewczynę (w przyszłości zone) mysle o przyszłości wiec po co marnować zycie... po woli dojdę do tego do czego kumple dochodzą po kilku cyklach omki z metka itp. ale znów mam dola psychicznego i mysle zajebie coś wyzyje sie na siłce bede wielki bede budził podziw strach... mysle mysle mysle....ehhh po co niechec tego tak naprawdę ćwiczę z glowa powoli rosne ale ROSNE to dlogotrwaly proces i inwestycja mysle o przyszłości bawiac sie w terazniejszosci...
Boje sie ze kiedyś przestane myslec, myśleć myśleć i strzele cos... jestem silny psychiczny wiec nic nie zrobie wbrew własnej woli...
jestem swietny bez koksu bez dopingu bez pomocy za pare lat pokaze dzieciakom swoja klatę udo bica i powiem : ćwiczcie wytrwale nie załamujcie sie kiedy wam nieidzie, osiagniecie sukces jeżeli tylko będziecie chcieć to coś w stulu zlotych mysli, ale tez polecam zeby młody kulturysta poczytał sobie, moze wyciągnie coś wartościowego :D

 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 22:50

Post przez Janie1966 » piątek, 19 lut 2016, 10:05

prawda to jest dobre ale dla mnie o kilka lat za późno na suchy trening juz go robiłem coś popierdzieliłem i cóż zycie toczy sie dale ale poscik o.k dla mlodych podbudownie naraka

 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 08:43

Post przez Lindon1988 » piątek, 19 lut 2016, 10:05

Sam to pis31eo?? :trening: Bo coś nie chce mi sie wierzya

 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 01:12

Post przez Baileyy » piątek, 19 lut 2016, 10:14

Urzek3a mnie twa historia.............................
Szkoda że juz nie ma tego programu byo mug3 tam pojoa

 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 08:43

Post przez Lindon1988 » piątek, 19 lut 2016, 19:00

Dokładnie :lol: :lol: :lol: :lol: :-)

 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 13:39

Post przez HDre » piątek, 19 lut 2016, 20:48

bardzo gleboka refleksja, trafia wprost do TRZEWI


Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości