QUIZ - czy jestes gotowy na doping - CZYTAC!

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 07:36

Post przez Aleishaaa » czwartek, 17 mar 2016, 14:12

Co do tego ze przestają działać to chce wtrącić pare slow.
Otoz jak ktoś sprytnie je dobiera to beda dzialac, wystarczy zrobić np przerwe lub zmienić na coś zupełnie innego.
A poza tym o tej dopadliwosci mówi właśnie pewn firma odnośnie swoejgo produktu, ze kiedyś inne przestana działać bo w organizmie dużo ubytków bedzie.
Podobna na właśnie takie okazje jest ich produkt.
W sumei ma to sens bo szczegóły są często decydujace.
Mowa tu o UNIVERSAL ANIMAL PAK.
pytałem o ten produkt w innym temacie ale nikt mi nie odpowiedział tak jak tego sobie rzyczylem, a szkoda.
Wyglada na to ze nikt tego nie stosował (bo tak brzmiało pytanie). ja chyba bede pierwszy to sie z wami podzielę wrazeniami.

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 17:19

Post przez Dalene » czwartek, 17 mar 2016, 14:14

Animalpak to suple juz z górnej polki szczególnie zawodowcy je stosują i ich cena troche odstrasza ale jakość podobno super

 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 21:45

Post przez arlatmmm » czwartek, 17 mar 2016, 14:17

17 pytań odpowiedziałem bez wiekszego problemu a lat mam 18 bez jednego miesiaca.
O sterydach myślałem i zdania nie zmienie, ale brał nie bede, napewno w najbliższej przyszlosci.
dużo ludzi widziałem w zyciu którzy dopiero po sterydach zaczęli konkretnie rosnac!!

 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 06:28

Post przez Bartekkoks1991 » czwartek, 17 mar 2016, 14:18

Nie zebym kogoś straszył ale jak w wieku 3 lat kuska nie bedzie stawać albo watroba czy serce bedzie do wymiany to nie bedzie wesolo.
Wiadomo ze większość ćwiczy dla wygladu ale są tacy co ćwiczą dla wygladu i zdrowia i ci powinni byc naturalni.
W wieku 2 lat koksując nic sie nie dizeje bo organizm jest wytrzymaly i sobie radzi ale później .....

Poprzednia strona

Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości