Rekawiczki do treningu, co z usztywniaczami??

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 13:28

Post przez majkii65 » piątek, 10 cze 2016, 07:39

Witam
Jakie najlepiej kupić rekcwiczki:
- z usztywniaczem na nadgarstki czy tez same rekcwiczki??
- czy moze lepiej rekcwiczki bez usztywniacza i dokupić specjalne na nadgarstki usztywniacze????

Moze ktoś ma sprawdzone ze sklepów internetowych jakieś fajne i godne polecenia to prosze o podanie..

Pozdrawiam.

___________________________________________
Twarda i zimna stal ... daje najwiecej ciepla.

 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 08:29

Post przez sztywny » piątek, 10 cze 2016, 08:13

wiesz firmy nie sadze zebm mógł podac ,ale napisze ci na private ,osobiscie używam ściągaczy na nadgarstki i rekcwiczki z ściągaczami ale to przez to ze mam troche dojechane nadgarstki ,ale mogę w zupełności powiedzieć ze dobre rekcwiczki z ściągaczami same starczaja,dobrze sie ćwiczy na klatke ,sztanga na spoconych :trening:ch nie jeździ ,nie musisz inwestować w talk czy magnezje

 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 11:07

Post przez HFlorrie » piątek, 10 cze 2016, 10:57

Jak jeszce rośniesz to lepiej nie kupywac z usztywnieniami ponieważ rozwalisz sobie nadgarstki.
ale jak masz kupować to polecam rekcwiczki + oddzielne usztywnienia.

 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 13:28

Post przez majkii65 » piątek, 10 cze 2016, 13:22

DzIeKuJE
Jejku marcin to mnie przestraszyles, bo ja od 16 roku zycia zaczolem ćwiczyć właśnie rekcwiczkami z usztywniaczami... Teraz mam 17...(czyli rok) Czy to mogło bardzo zaszkodzic, to moze teraz lepiej bez usztywniaczy, chociaż jak teraz bede max ciężary nosił czy to nie bedzie szokiem dla nadgarstkow?? Serdecznie pozdrawiam

 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 07:37

Post przez ITrentI » piątek, 10 cze 2016, 14:40

ja wychodzę z zalozenia ze matał trzeba czuc...ale coś ostatnio mam po 1 odcisków i pozrywanych skorek z dloni...zaczalem cw w rekcwiczkach.. osobiście polecam osobno kupić rekcwiczkii odzielne opaski..moga sie przydac w roznych cw...(pytanie: nie wiecie gdzie mozna kupic-zamowic pasy na nadgarstki np.
do martwego ciagu??)

 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 07:44

Post przez ClisbyMc » piątek, 10 cze 2016, 15:08

tez mi by sie przydały takie pasy na nadgarski do mc
sztanga po prostu wyslizguje sie z rak;

 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 11:07

Post przez HFlorrie » piątek, 10 cze 2016, 15:41

majkii65 - mysle ze naraie tego nie poczujesz ale puzniej kto wie.
Bo nadgarstek nie rozwija sie tak jak powinien ; wiec radził bym ci ćwiczyć do 21 roku zycia bez tego usztywnienia !!

 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 23:18

Post przez bworiss » piątek, 10 cze 2016, 15:47

conan - u mnie na siłowni są takowe paski z wielkiej Brytanii bodajze.
przywiózł je trenerowi jakiś znajomy. są one dużo wygodniejsze, bo nie są zwykłymi prostymi paskami, lecz tworzą zamknieta 8 - są specjalnie zszyte na kształt 8 - jest to dużo wygodniejsze w zakladaniu.
mozna je łatwo zrobic, ale potzrebne są - jakieś mocne paski, na wzór takich jak w plecakach,
mocne nici i maszyna do szycia. inaczej raczej nie wytrzymają obciazenia.

aby kupić oryginalne proste paski pobierz PW

 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 06:57

Post przez Ingeborggg » piątek, 10 cze 2016, 17:21

takie paski najlepiej sie robi ze skory - piekielnie wytrzymala.
idź do rymarza niech Ci coś skoluje.
pozdro

 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 13:28

Post przez majkii65 » piątek, 10 cze 2016, 17:49

No to chartujemy nadgarstki bez usztywniaczy.. dzieki..
Tylko ze moje ubogie miasto ma zaledwie jednej firmy beznadziejne rekcwiczki, i musze zamówić przez sklep internetowy, ale problem jest jeśli chodzi o wybranie rozmiar??

Następna strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość