rozciaganie??

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 11
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 05:52

Post przez LLongin » poniedziałek, 28 wrz 2015, 11:36

chciałbym sie dowiedzic czy trenując kulturystykę trzeba sie dużo rozciagac? Czy po każdym treningu nalerzy sie długo rozciagac?? kiedyś ktoś mi powiedział ze gdy bede sie rozciągał to nie uzyskam rzezby, czy to prawdaż? mi sie wydaje ze to nie prawda, ale chciałbym sie upewnic.
Prosze o odp.
pozdrawiam

 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 21:17

Post przez beny__ » poniedziałek, 28 wrz 2015, 16:15

Czy po każdym treningu nalerzy sie długo rozciagac??  pozdrawiam

po treningu? nie słyszałem nigdy o rozciaganiu sie po treningu?; moze sie nie doedukowalem na ten temat LOL 8)
przed trenigniem to trzeba sie dobrze rozgrzać

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 13:43

Post przez RaymondWoo » poniedziałek, 28 wrz 2015, 16:24

nie trzeba ale jest to mocno wskazane - tak robią profesjonaliści

 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 11:32

Post przez Cloud-5 » poniedziałek, 28 wrz 2015, 16:35

po trenngu zawsze powinno sie rozciągać jak i w trakcie pomiędzy seriami pozwlasz wtedy napłynąć do miesni Świerzej krwi

 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 14:34

Post przez DomekT » poniedziałek, 28 wrz 2015, 16:48

rozciaganie przed treningiem pozwala Ci uniknąć kontuzji nie beda później na Ciebie etz mówić ze wielki a rusza sie jak mucha w smole są duzi kulturyści a zwinni jak normalny człowiek :D i rozciaganie pomaga w rzezbie a nie odwrotnie i rozciąga mięśnie dając ładny krztalt... patrz ludzie którzy uprawiają sporty walki capuierie itp maja b.ladne meisnie i są swietnie rzociagnieci a na siłkę dużo nie chodza :D

 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 21:17

Post przez beny__ » poniedziałek, 28 wrz 2015, 17:22

no przed i w trakcje to spoko ale nie wiedziałem ze po treningu takze:
spoko wyprobuje

 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 06:55

Post przez JuliannPL » poniedziałek, 28 wrz 2015, 17:27

mam spory problem z klatka , mianowicie rozciągam sie przed treningiem i w trakcie treningu , i robie serie rozgrzewkowe , od niedawna robie progresje maksymalny ciężar w wwycisku dużo sie podniósł , i w trekcie pierwszego ciwczenia lub juz lub przy nastepnym cwiczeniu zarąbiście mnie bola ścięgna poprostu nie mogę podnieść z bólu sztangi ze śmiesznym ciężarem nie wiem co z t ym dalej robić ???

 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 14:34

Post przez DomekT » poniedziałek, 28 wrz 2015, 21:17

na tydzien-dwa pozucic treningi niech to sie zregeneruje bo to moze byc zapowiedz kontuzji chyba ze jakoś technikę zmieniłeś wyciskania :

 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 06:55

Post przez JuliannPL » poniedziałek, 28 wrz 2015, 22:07

nie technika jest dobra nwet kumpel patrzył czy bledu jakiegoś nie popełniam w technice i stawierdzili żże gut . jutro robie klatke wiec sie wszystko okaze

 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 07:30

Post przez IarekjaI » poniedziałek, 28 wrz 2015, 22:40

ja po treningu i w trakcie sie rozciągam czytałem ze w ten sposub bardziej cwiczenia wchodzą w muly i są bardzej rozgrzane pozatym każdego wieczora rozciągam sie 1-2h (tancze breaka i w parkurowca sie bawię )

Następna strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości