Rzezba - pomoc

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 10:45

Post przez Dewaynee » poniedziałek, 26 wrz 2016, 08:10

1 kwietnia zacząłem robić rzezbe.
zaczynałem majac 179cm wzrostu i 84 kilo wagi.Trening zmieniłem na taki, ze mam minutowe przerwy i po 16 ruchow w każdej serii (mniejsze obciazenia niz zwykle). Ponadto 3-4 razy w tygodniu uprawiam aeroby - z reguly po godzine.
Dieta - rano zawsze platki kukurydziane z mlekiem, na obiad brązowy ryz, gotowana pierś z kurczaka i surowka.
W międzyczasie i na kolacje serki wiejskie.
Do picia tlyko woda, czasem kawka.Wspomaganie - wspomagam sie biorąc burnera - Super Cuts 3.Problem - niby wszystko pieknie ladnie, waga zeszla mi do 79 kilo, ale brakuje mi takich "ciec", podkreslenia miesni.
Martwi tez to, ze pomimo tego, ze od roku ćwiczę mięśnie brzucha, a teraz postanowiłem go jeszcze wzmocnić szostka weidera, to ni cholery nie widać zadnego mięśnia na brzuchu :/Co powinienem zrobic, co byscie mi doradzili? Moim celem jest ladna sylwetka, podkreslenie miesni.
zmienić dieteż Niestety nie stać mnie na dodatkowe odzywki np.
bialkowe, jedyne co mogę kupic, to jakiegoś dobrego burnera (choc wydaje mi sie, ze Super Cuts 3 nie jest zly...) do 9 zlotych.
Moze problem tkwi w wykonywanych przeze mnie cwiczeniach? A moze wszystko jest OK i mam dalej robić to co robie, a zgubienie nadmiaru tluszczu i podkreslenie miesni przyjdzie samo? DOradzcie, bo ja juz nie wiem co robić //:-D :-D /Ps.
dla ulatwienia - moje aktualne zdjecia:- http://img384.imageshack.us/img384/204/ja1rf4 - http://img384.imageshack.us/img384/2033/ja2uw5 - http://img59.imageshack.us/img59/6408/ja3yu2 - http://img509.imageshack.us/img509/7296/ja4cc9

 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 23:51

Post przez jodi » poniedziałek, 26 wrz 2016, 09:50

nie odpowiednia dieta z tego co tu piszesz to stanowczo za mało jesz, niby redukcja i sie powinno ograniczać jedzenie ale jeśli sie uprawia kulturystykę to nie tedy droga, Faktem jest ze zmienjszamy ilość pozywienia ale, je sie co 3h i 6 malych posilkow.
Pozatym byc moze nie jesteś zadowolny z wygladu gdyż wypracowałeś mala masę miesniowa.
Jak wyglądał styl odzywiania zanim zaczoles tracic na wadze??

 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 10:45

Post przez Dewaynee » poniedziałek, 26 wrz 2016, 09:55

Jem posilki co 3 godziny - Sniadanie, serek wiejski, obiad, serek wiejski, serek waniliowy, serek wiejski.Wczesniejsza dieta: sniadanie takie samo, czasem zaminialem na jaejcznice.
Obiad - bialy ryz i pierś z kurczaka, ale panierowana.
Kolacji z reguly nie jadlem, choć zdążały sie jakieś kanapki itp.
No i niestety w międzyczasie zdarzały sie jakieś slodycze, np.
baton czy lod.Mala masaż Mowie, startowałem z 84 kilo, wiec wydaje mi sie, ze coś tam jest, tlyko wciąż tego nie widać :/

 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 06:04

Post przez SGrassi » poniedziałek, 26 wrz 2016, 10:00

"Mala masa miesniowa" - czytaj uwaznie.
ważyć możesz tyle ile mowisz, ale miesni po prostu na tobie nie widac... Nie ma czego rzeźbić /

 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 10:45

Post przez Dewaynee » poniedziałek, 26 wrz 2016, 10:23

po roku cwiczen nie ma czego rzebic? widuje znacznie szczuplejszych chlopakow, z dużo krótszym stażem treningowym, majacych ładnie wyprofilowane mięśnie - tyle tylko, ze malutkie te ich mięśnie //:-D :-D mi właśnie chodzi o to, zeby było coś widac, nawet, jeśli masa miesniowa jest mala.

 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 06:04

Post przez SGrassi » poniedziałek, 26 wrz 2016, 11:02

Wiesz, na chudych ludziach widać każdy miesien... ale czy to fajnie wyglada ? Pojecie wzgledne.

 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 10:45

Post przez Dewaynee » poniedziałek, 26 wrz 2016, 13:01

Wiec co mam robić dalej? Dalej tak samo, czy moze coś zmienic? Trening/diete/odzywke? zacząłem juz ta rzezbe, wiec mam zamiar ja skończyć wtedy, gdy bede dużo mniej zatluszczony...Nie chciałbym kończyć tego teraz, nawet, jeśli mam zbyt mala masę miesniowa.

 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 01:36

Post przez Zelda__ » poniedziałek, 26 wrz 2016, 13:25

Heh...ales sobie klatke ogolil, a kolo sutków to juz sie nie goli ? Sorki ale jak sie golisz to caly...brzuch tez...bo wyglada to przekomicznie...Twoja coca cola ? (Dieta)P.S.
Co ty chcesz rzeźbić ?

 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 10:45

Post przez Dewaynee » poniedziałek, 26 wrz 2016, 13:34

Nie, nie moja //:-D :-D /Klatka nie golona, niestety tak ona wyglada naturalnie //:-D :-D /

 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 01:36

Post przez Zelda__ » poniedziałek, 26 wrz 2016, 13:53

117140:date sob, 05 maj 2007 - 18:42:name Dewaynee) ''(Dewaynee @ sob, 05 maj 2007 - 18:42) snapback117140/snapback ''!Nie, nie moja //:-D :-D /Klatka nie golona, niestety tak ona wyglada naturalnie //:-D :-D /Rosna Ci gęste wloski kolo sutków a na klatce nie ? :blink: Ciekawe...Pamietaj, ze mięśnie lepiej widać bez klakow (patrz.
brzuch) B) /

Następna strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości