Soki

Nawet najlepszy samochód nie pojedzie bez paliwa. Kulturystyczne odżywianie.
Przemyśl co jesz, bo to jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dieta dla każdego.
 

Post przez HugeOne » piątek, 29 lis 2013, 20:14

Wbrew pozorom bardzo dobrym soczkiem jest pomarańczowa Wosana, dostępna w Kauflandach etc. Soczek dobry, orzeźwiający i przede wszystkim smaczny. Widać, że naturalny.

 

Post przez brantka » piątek, 20 gru 2013, 11:32

O tak, zgadzam się - to naprawdę najlepszy pomaranczowy sok, jaki mialam okazję pić! przepyszny!

 

Post przez gibon » wtorek, 10 cze 2014, 01:06

Najlepiej zrobić sok samemu albo nawet i wodę aromatyzowaną - woda mineralna + truskawki/cytryna/arbuz. Mamy lato jest mnóstwo owoców. Np. sok z arbuza i brzoskwini z dodatkiem lodu - świetna sprawa. :P

____________________________________________
Jestem nieśmiertelny, mam spodnie lee daren, mentosa i fajkę.

 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 10 cze 2014, 00:00

Post przez Dominikos » czwartek, 19 cze 2014, 05:56

TO ja też cenię sobie izotoniki. Najlepiej jest je zrobić z proszku, bo wychodzi znacząco taniej. Teraz w Piotrze i Pawle Izostar jest w naprawdę atrakcyjnej cenie. Zobaczcie sobie też ich inne produkty dla sportowców: http://okazjum.pl/gazetka/gazetka-promo ... 14,7034/1/ Mają więcej produktów związanych z nawadnianiem organizmu.

 

Post przez Bombomilka » piątek, 20 cze 2014, 11:53

Ja wolę napoje typu przegotowana woda, kilka listków mięty, imbir i do tego daję multiwitaminową tabletkę - tym najlepiej mona się napić.
_______________
uwielbiam blaty kuchenne konglomerat kwarcowy

 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 24 cze 2014, 00:00

Post przez sportowo » poniedziałek, 7 lip 2014, 04:33

Najlepiej robić samemu soki owocowe - niestety w tych kupnych zawsze coś "gratis" dołożą :/


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam na www.sportowo.e-bloger.pl - Blog o zdrowym stylu życia i odżywiania się

 

Post przez gudwiga » poniedziałek, 7 lip 2014, 15:28

Eeee najlepsza na świecie jest woda mineralna - gazowana lub nie - z cytryną w środku. :D Na lato to najcudowniejsze orzeźwienie, serio :D



_______________________________
Tu i tam najlepszy sklep z dywanami online.

 

Post przez fatalrun » wtorek, 15 lip 2014, 08:32

One mają strasznie dużo cukrów i to wcale nie tych naturalnych. Tak naprawdę lepiej ich unikać;)

 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 00:00

Post przez roka » wtorek, 15 lip 2014, 15:46

Zgadzam się z Gudwigą - najlepsza jest woda. Tym, którym trudno się do niej przekonać polecam aromatyzowanie jej cytryną, limonką lub świeżą miętą. Jeśli soki, to tylko te "prawdziwe" - czytajcie etykiety. Mamy 3 rodzaje tego, co w sklepach stoi na półkach z napisem soki: napój, nektar i sok. Oczywiście napój i nektar mają najmniej soku w soku.

Poprzednia strona

Powrót do Dieta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość