stagnacja naramienne,kaptury,najszerszy grzbietu. Opcje

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 24
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 05:00

Post przez KFtok » piątek, 16 wrz 2016, 00:32

hej cwiczne od zimi ostanio mialem zmianę palnu,odpoczynek etc,dieta jest.ale osotanio ciezko mi coś zrobić z najszerszym grzbietu,kapturami i naramiennymi czyli poporstu z barkami...moje cwiczenia toPlecy:- podciąganie sztangielki w opadzie.
3 serie 1 8 6- ściąganie DRAZKA wyciągu GORNEGO W SIADZIE wąskim chwytem na Kalatę 3 serie po 10- ściąganie DRAZKA wyciągu GORNEGO W SIADZIE szerokim chwytem na plecy 3 serie po10- wiosłowanie sztanga 3 serie 10,8,8- Martwy ciąg ze sztanga 3 serie 10,8,8,/dziendobryBarki:-Unoszenie sztangielek bokiem w gore w opadzie tułowia 3 serie po 10.8.8 powt-Unoszenie ramion ze sztangielkami w lezeniu 3 serie po 1 -Unoszenie sztangielek bokiem w gore stojąc 4 serie po 10.8.8.6powt-wyciskanie sztangi/stangielki z plecow/z klatki siedząc 3 serie 10,8,8powt.
Kaptury:- podciąganie sztangi wzdluz tułowia 4 serie 8powt.- szrugsy ze sztangielkami stojąc 4 serie 8powt.
co zrobić abym znów ruszył i zaczęło mi to rosnac?

 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 03:58

Post przez xigorx1991 » piątek, 16 wrz 2016, 07:10

ćwiczysz pol roku i mówisz o stagnacji? pamiętaj lepiej, ze z biegiem czasu  mięśnie coraz bardziej przyzwyczajają sie do wysiłku i maleją przyrosty

 
Posty: 24
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 05:00

Post przez KFtok » piątek, 16 wrz 2016, 07:23

coś w tym dziwnego?w sumie jak robie plecy to na drugi dzien mam zakwasy i to takie spore tzn ze trening sie udał ,lecz glownie chodzi mi u o najszerszy grzbietu słabo mi sie coś rozwija chyba,no i kaptury... moze i są ale ciezko mi je co raz bardziej rozwijać albo mnie eise tak wydaje :D

 
Posty: 24
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 05:00

Post przez KFtok » piątek, 16 wrz 2016, 09:20

Ok to jak juz jesteśmy na fali  to co zmienić w tym treningu?bo chce jechać nim przez wakacje...PoniedzialekKlatka:-WYCISKANIE NA SKOS SZTANGI 3 serie 1 8 8 progresja -WYCISKANIE glowa w dol sztangi 3x10,8,6-WYCISKANIE NA skos sztangielek 3 serie 1 8 6-ROZPIETKI ZE SZTANGIELKAMI W LEZENIU NA ławce plaska 4 serie po 8Lydki: - wspięcia na palce stojąc 4 serie po 10powt.+ODWROTNE wspięcia WtorekPlecy:- MC 4s spore obc- wiosłowanie sztanga 3 serie 10,8,8- podciąganie końca sztangi wasko do brzucha 3s 1 8 6- ściąganie DRAZKA wyciągu GORNEGO W SIADZIE szerokim chwytem na plecy 4 x 10/podciaganiePrzedramie: - uginanie nadgarstków ze sztanga trzymana nachwytem ss do zalamania- uginanie nadgarstków ze sztanga trzymana podchwytem ss do zalamaniaCzwartekBarki:-wyciskanie żołnierskie 4 s po 8-Unoszenie sztangielek bokiem w gore w opadzie tułowia 3 serie po 10.8.8 powt-Unoszenie sztangielek bokiem w gore stojąc 4 serie po 10.8.8.6powtKaptury:- podciąganie wzdluz tulowia  3x8- szrugsy ze sztangielkami stojąc 4 serie 8powt.
/z przodu/tyluUda - Martwy ciąg na prostych nogach 3 serie 10,8,6powt.- prostowanie nóg w siadzie 3x10- ugiananie nóg w lezeniu 3x8PiatekBiceps:-UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI W SIADZIE NA ławce SKOSNEJ(Z SUPINACJA NADGARSTKA) 3 po 8.-UGINANIE RAMION ZE SZTANGA stojąc PODCHWYTEM 3serie 1 8 6-UGINANIE RAMION ZE SZTANGA PODCHWYTEM modlitewnik 3 serie 1 8 6Triceps:-PROSTOWANIE RAMIENIA PODCHWYTEM NA wyciągu STOJAC:-WYCISKANIE „FRANCUSKIE” SZTANGI/sztanglieki W LEZENIU/SIADZIE.
3 seri 1 8 6-PROSTOWANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKA W OPADZIE tułowia 3 seri 10,8,6Przedramie: - uginanie nadgarstków ze sztanga trzymana nachwytem ss lub 3-4 serie po 10- uginanie nadgarstków ze sztanga trzymana podchwytem ss

 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 03:58

Post przez xigorx1991 » piątek, 16 wrz 2016, 11:32

z biegiem czasu  mięśnie coraz bardziej przyzwyczajają sie do wysiłku i maleją przyrostyskoryguj normalnie plan, nie probuj dawać zadnych priorytetów

 
Posty: 24
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 05:00

Post przez KFtok » piątek, 16 wrz 2016, 13:05

no to jest mój plan,zly jest?

 
Posty: 24
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 05:00

Post przez KFtok » piątek, 16 wrz 2016, 19:54

a taki fajny?a ten?PoniedzialekKlatka:-WYCISKANIE NA płaskiej szerokim SZTANGI 3 serie 1 8 8 progresja -WYCISKANIE NA skos sztangielek 3x1 8 6-ROZPIETKI ZE SZTANGIELKAMI W LEZENIU NA ławce plaska 3x8Lydki: - wspięcia na palce stojąc 4 serie po 10powt.+ODWROTNE wspięcia WtorekPlecy:- MC 3x8 spore obc- wiosłowanie sztanga 3 serie 10,8,8- podciąganie końca sztangi wasko do brzucha 3s 1 8 6- ściąganie DRAZKA wyciągu GORNEGO W SIADZIE szerokim chwytem na plecy 3 x 8/podciaganiePrzedramie: - uginanie nadgarstków ze sztanga trzymana nachwytem ss do zalamania- uginanie nadgarstków ze sztanga trzymana podchwytem ss do zalamaniaCzwartekBarki:-wyciskanie żołnierskie 3x8-Unoszenie sztangielek bokiem w gore w opadzie tułowia 3 serie po 10.8.8 powt-Unoszenie sztangielek bokiem w gore stojąc 3x8Kaptury:- szrugsy ze sztangielkami stojąc 4 serie 8powt.
/z przodu/tyluUda - Przysiady 3s 1 8 6- prostowanie nóg w siadzie 3x10- ugiananie nóg w lezeniu 3x8PiatekBiceps:-UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI W SIADZIE NA ławce SKOSNEJ(Z SUPINACJA NADGARSTKA) 3 po 8.-UGINANIE RAMION ZE SZTANGA PODCHWYTEM modlitewnik 3 serie 1 8 6Triceps:-PROSTOWANIE RAMIENIA PODCHWYTEM NA wyciągu STOJAC:-WYCISKANIE „FRANCUSKIE” SZTANGI/sztanglieki W LEZENIU/SIADZIE.
3 seri 1 8 6Przedramie: - uginanie nadgarstków ze sztanga trzymana nachwytem ss lub 3-4 serie po 10- uginanie nadgarstków ze sztanga trzymana podchwytem sschyba juz lepiej mniej serii,moze jeszcze gdzieś zmienjszyc serwie czy coś dodać zamiast czego itp?


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości