Suplista - widzieliście porównywarkę odżywek? Odlot :)

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 30 sty 2012, 01:00

Post przez ziom90 » poniedziałek, 30 sty 2012, 17:11

Kumel przysłał mi link suplista.pl i myślałem, że wstanę :-) Nie wiem jak inni, ale ja jak coś kupuję to przykładam wagę co i za ile, bo budżet okrojony . Komuś się chciało.. 39 tys ofert, np pokazuje ile wychodzi za kg produktu a ciagle musiałem to przeliczać, odrazu wlepia też opinie itd. Może sięm kkomus też przyda

 
Posty: 62
Dołączył(a): czwartek, 10 lis 2011, 01:00

Post przez Pronutrition » czwartek, 10 maja 2012, 12:31

To ważna sprawa,zawsze należy zwracać uwagę na to co i gdzie kupujemy,inaczej możemy przepłacić a odzywki będą marnej jakości. Dlatego też kupując u nas,macie gwarancję że suplementy będą dobre i odpowiednie.

 
Posty: 33
Dołączył(a): środa, 18 lip 2012, 00:00

Post przez Niepakowacz » środa, 18 lip 2012, 15:47

no tak, ale wiadomo ile się dzisiaj wydaje na suple, więc nic dziwnego że szukamy takich czy to porównywarek stricte odżywek, czy klasyków jak http://www.nokaut.pl, czy inne, żeby znaleźć cenową te odżywki, których szukamy.

Nie mówię oczywiście o desperatach, którzy lecą tylko na cenę, ale jeśli znasz produkt, wiesz, czego chcesz i jak działa, to porównywanie ceny jest wg mniej czystą i jak najbardziej sensowną logiką :)

 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 1 paź 2012, 00:00

Post przez alice10 » poniedziałek, 1 paź 2012, 09:35

Jeżeli wiesz jakie odżywki masz brać i w jakich ilościach potrzebujesz składników to taka porównywarka cenowa to dobre rozwiązanie. Wiesz przynajmniej co mozesz kupić taniej ale jest równie skuteczne:) no chyba że jak wspomniał kolega powyżej leci sie tylko na cene:)


Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości