Szczypiaca klata hmmm

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 31 lip 2015, 20:54

Post przez Bonio_Dete » sobota, 23 kwi 2016, 14:43

Siemka wczoraj wróciłem z treningu ostrego treningu i jak sie wykapalem oczywiście zaczęła mię piec (szczypac) kaltka piersiowa hmm nie wiem czy to coś oznaczało no nie przez caly czas ale przez jakiś czas mnie piekla nie wiem czy to od tego ze ćwiczyłem akurat klatke piersiowa i tak sie zgrzla ze zaczęła piec nie wiem czy to jakiś skutek uboczny (biore metke) prosze o fachowa odp - moze mi sie tylko tak zdawało ja czasami mam takie wkręty ale wole sie upewnić

Z gory dzx ( życzę wielkich przyrostów ) :D

 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 31 lip 2015, 20:59

Post przez Persingee » sobota, 23 kwi 2016, 14:45

jeżeli pik3a cie w okolicy sutków to moze byc oznka gino

 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 10:09

Post przez IszymzenkasI » sobota, 23 kwi 2016, 15:24

Bonio_Dete nie denerwuj sie tak...a skoro tak bardzo sie boisz ze urosną CI piekne cycki to wez profilaktycznie nolvadex

pozdrawiam

 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 31 lip 2015, 20:54

Post przez Bonio_Dete » sobota, 23 kwi 2016, 18:33

a ile to kosztuje?? bo ja na debecie jestem heh no i zalezy ile to kosztuje to jest na receptę czy trza od dilerki zaltwaic hehe pewniez apteki ale tak ise pytam hehe nie no juz mnie nic nie piecze ale ja sie o wrzystko obawiam heh nie wiem czemu jakoś odmnie dużo osób brało i to w ch..duzo i jakoś im nic nie było jak narzie

Pozdrosize 1Wyslany Pon Wrz 20, 2004 8:21 pm:aha a zresztą słyszałem ze najczęściej gino sie objawia u tych co dopiero co zaczynają przygode z zelaztwem i odrazu zabierają sie do koksu nie wiem czy to prawda ale tak słyszałem a tak na marginesie mam 17 lat i ćwiczę od 15 roku zycia a tak naprawdę regilarnie i zrozwaga to 2 latka i mam nadzieje ze nic mi sie nie objawi oprócz wspaniałych przyrostów heeh

 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 10:09

Post przez IszymzenkasI » sobota, 23 kwi 2016, 18:37

size 1Wyslany Pon Wrz 20, 2004 8:21 pm:

aha a zresztą słyszałem ze najczęściej gino sie objawia u tych co dopiero co zaczynają przygode z zelaztwem i odrazu zabierają sie do koksu nie wiem czy to prawda ale tak słyszałem a tak na marginesie mam 17 lat i ćwiczę od 15 roku zycia a tak naprawdę regilarnie i zrozwaga to 2 latka i mam nadzieje ze nic mi sie nie objawi oprócz wspaniałych przyrostów heeh

to zle słyszałeś ...
wrr 17 lat i juz za koks sie wzioles ..nie ładnie nie ladnie...
co do nolvadex czy innych podobnych srodkow..sa one na receptę i bardzo ciezko bedzie CI ja dostać wiec będziesz musial kupić u dila ...piszesz ze Ciezko u CIebie z kasa to moze nie trzeba było brac sie za koks a jakas kreatynę kupić ?
porządny cykl wiaze sie z kosztami
pozdrawiam

 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 11:44

Post przez ISxoI » sobota, 23 kwi 2016, 18:48

kur3wa pierdolona mac.
fpisduuu Bonio_Dete pytongu.
chyab ci rozpisałem co i jak mas zbrac!!! jak si eni eposluchales to sie teraz nie dziw.
jak ci ktoś coś pisze to masz sie do tego stosować a nie teraz nam dupoe zawracac, ze coś ci jest.
tzreba brac konsekwencje za swoje czyny!

 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 08:33

Post przez Terrell » sobota, 23 kwi 2016, 19:59

Bonio_Dete zaśmiecasz forum raptem jeden dzien po tym jak ci chłopaki napisali zejenymze skutków ubocznychj moze byc szczypićca klata ciebie zaczęła szczypac... lol ... trudno sie mówi chciałeś brac metkę to zainwestuj w staniczek ale będziesz sexowny jak na siłkę wpadniesz w jakimś koronkowym bajeranckim staniczku.... :-) :-) :-) pozdro....

 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 19:47

Post przez WLeigh » sobota, 23 kwi 2016, 20:12

Jeżeli sie nie mylę to ISxoI rozpisał Ci wszystko co i jak masz brać a ty dalej piprzy3eo o tej swojej piramidce.
:-) Moja propozycja jest taka aby skasować wszystkie posty tego BOBKA bo dla mnie to jest jakao prowokacja i tyle.
:evil:

 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 12:06

Post przez rucuwos » niedziela, 24 kwi 2016, 06:05

Bonio_Dete... jesteś na debecie i łapiesz sie za cykl :motylanoga:
To jest syndrom sezonowego karka (bez urazy). Najpierw zakupi towar, a dopiero później sie pyta co, jak, dlaczego. Bonio_Dete, przy takim podejociu do sprawy, to wydaje mi sie, że szybko ci zejdzie, to co zdobedziesz.

 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 10:09

Post przez IszymzenkasI » niedziela, 24 kwi 2016, 07:36

 wydaje mi sie, że szybko ci zejdzie, to co zdobedziesz.

co masz na mysli ? możesz to rozwinąć ?

Następna strona

Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości