Szeroka gama suplementów

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

Szeroka gama suplementów

Post przez SupleSpec » piątek, 13 maja 2016, 10:28

Szeroka gama suplementów

Jakiś czas temu zdecydowałem się na testowanie jednej z firm, które zajmują się przygotowywaniem suplementów i mogę spokojnie powiedzieć, że marka 4 nutrition spełniła dobrze moje oczekiwania i jest to taka propozycja, która powinna wielu osobom przypaść do gustu. Przede wszystkim producent ma na swoim koncie bardzo wiele różnorakich produktów i to jest jego największa zaleta.
Nie trudno zauważyć, że większość osób podobnie jak ja szuka dla siebie takich suplementów, które będą dostarczać do organizmu różne składniki i tak się właśnie dzieje, gdy wybierzemy tą markę. Lista oferowanych produktów jest bardzo długa i dosłownie każdy może szukać na niej czegoś interesującego dla siebie.
Chciałbym zwrócić uwagę na to, że w danej chwili marka 4 nutrition to jedna z lepszych propozycji na rynku, która oparta została o sprawdzone składniki i dlatego te suplementy mogą wpływać bardzo korzystnie na organizm ciężko trenującej osoby. Sam testowałem kompleksowo różne odżywki, dlatego na tą chwilę mogę powiedzieć, że z tą marką można sobie wypełnić cały trening dobrymi suplementami. Przede wszystkim w sprzedaży są różne białka, w tym aminokwasy BCAA, izolaty czy koncentraty, dlatego szukanie czegoś interesującego nie będzie trudne.
Poza tym odżywki carbo, spalacze tłuszczu czy cała gama różnych odżywek, które mają wspierać wykonywany trening. Osobiście po pewnych testach mogę już tą markę innym polecić, ponieważ sprawdziła się naprawdę dobrze i myślę, że każdy z Was, gdy po nią sięgnie będzie zadowolony z możliwości jakie za sobą niesie. Oprócz tego chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na to, że właśnie marka 4 nutrition stara się dbać o przyswajalność suplementów w szczególny sposób i przyjmując poszczególne produkty od nich mogłem to wyraźnie zauważyć, ponieważ każdy kolejny trening był lepszy i nawet stosunkowo krótko po przyjęciu tego suplementu mogłem już odczuwać pozytywne efekty jego działania na mój organizm. Wydaje się więc, że ten producent powinien się świetnie rozwinąć, jeśli będzie w stanie utrzymać jakość.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość