TMQ POWER ZAGLADAJCIE MAM PYTANKO

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 00:45

Post przez BunnMc » poniedziałek, 14 mar 2016, 17:23

Branie efki i clena na zmianę to bardzo dobry pomysl.
Polecam brac kazda substancje po 2 tygpdnie na zmianę a cykl zamknąć w 8 tygodniach.

 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 08:40

Post przez Kon1967 » poniedziałek, 14 mar 2016, 17:37

power taki mialem zamiar dzieki za odpowiedz
Pekoll od jakiegoś czasu robie wyciskanie sztangielek na ławce znosy przodem i tyly parkow w opadzie czasami wyciskanie sztangi za karku na suwnicy napisz mi jakiś dobry izolowany trening na barki i triceps

 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 04:11

Post przez Nadine_VCJ » poniedziałek, 14 mar 2016, 17:55

Kon1967 Pekoll ma racje z tymi barkami możesz sprobowac spsobu o jakim cyztalem w KIFie to radził Strzelinski wiec to msui działać :D on radził zeby barki robić najlepiej samymy hantlami mniejszy ciężar i stawiac na bardzo wolne dokładne ruchy mniejszy ciężar nie oznacza mniejszych barkow bo Barki są tak skonstruowane ze są na nie 2 sposoby 1 cwiczenie sztanga czy sownia duze ciężary barki typu Strong Man duze płaskie silne a hantlami i mniejszym ciężarem ale abrdzo dokładnym ruchem osiągniesz barki kulturysty czyli ładne kuliste pękate barki a jak barki zaczną sie robić kuliste to oddziela sie od tricepsów takie moje skromne zdanie oparte na radach Strzelinskiego

 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 23:23

Post przez Pekoll » poniedziałek, 14 mar 2016, 23:12

zrobił bym przód i środek barkow jednego dnia
tyl innego dnia

serie podwojenie laczone, dopompowywyanie itd.
ale to nie ten dzial, jak coś to w Treningu

Poprzednia strona

Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości