Tradzik

Nawet najlepszy samochód nie pojedzie bez paliwa. Kulturystyczne odżywianie.
Przemyśl co jesz, bo to jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dieta dla każdego.
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 08:07

Post przez Marcello-Pendl » poniedziałek, 17 paź 2016, 06:59

Juz w kilku postach roznych osób czytalem, ze od nadmiernej ilosci bialka wyskakuje trądzik na skorze skoro bialko jest składnikiem budulcowym to skora powinna byc tym bardziej zdrowsza i lepiej wygladac, pozatym jak mogę zapanować nad tym czy jem zaduzo bialka i jakie jest wasze zdanie na ten temat.
Pozatym czy znacie jakieś metody pozbycia sie trądziku bo od pewnego czasu widze ze coraz częściej sie u mnie pojawia ;

 
Posty: 12
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 23:31

Post przez EDWARDO » poniedziałek, 17 paź 2016, 07:24

ja tez czytałem i jestem ciekaw o co chodzi . a co do tradzika jak sie go pozbyć to są rozne preparaty reklamowane w tv, ja trądziku nie mam ale mam tak zwana "wagry" i stosuje taki plyn na spirytusie dostępny w aptece edit.
ja dodam ze to jest normalne w wieku dojrzewania tak bynajmniej mówią ale ja jak na razie nie mialem i nie chce miec

 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 15:18

Post przez Krystyna » poniedziałek, 17 paź 2016, 08:02

to wyglada mi na mit, trądzik raczej pojawia sie od dużej ilosci tzn.
"chemii" w pozywieniu konserwanty barwniki itp.taka moja teoria

 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 17:28

Post przez javoooma78 » poniedziałek, 17 paź 2016, 08:23

ja to posłucham "Studentow naszych" jak sie na to wypowiedza..'cosl'

 
Posty: 11
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 03:43

Post przez ANIPS » poniedziałek, 17 paź 2016, 19:03

Krystyna ma racje, do tego ostre potrawy dobrze przyprawione, czekolada wpływają na zmianę tradzikowe, w dodatku jak ćwiczysz twój organimz wiecej produkuje hormonów do tego dochodzi dojrzewanie i wolny test zamienia sie w  dht które bardzo silnie oddzialywuja na skore, jeśli obiawy są tak uporczywe postają stany zapalne to do lekarza jeśli nie to, benzacne i ew cynk, nie wyciskaj a pryszcze nie beda powstawac, na poczatek 5% jeśli przestanie działać lub wogole nie bedzie działać to 10% roztwór

 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 08:07

Post przez Marcello-Pendl » poniedziałek, 17 paź 2016, 19:15

dzieki za odpowiedz, tragedi jeszcze u mnie nie ma ale juz wole coś z tym zrobić zeby mi na cale ciało nie poszło a te benzacne to bez recepty i w jakiej to jest postaci krem, tabletki ?

 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 23:30

Post przez Arthur_Es » poniedziałek, 17 paź 2016, 21:41

dzieki za odpowiedz, tragedi jeszcze u mnie nie ma ale juz wole coś z tym zrobić zeby mi na cale ciało nie poszło a te benzacne to bez recepty i w jakiej to jest postaci krem, tabletki ?Krem.
Niezle wysusza, wiec dawaj tylko na pryszcze.
jeśli masz podejrzenia, ze wokół coś sie dzieje, smaruj obszarami (np.
na plecach).

 
Posty: 11
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 03:43

Post przez ANIPS » wtorek, 18 paź 2016, 06:28

no właśnie jak będziesz dawał na całego ryja to odrazu spać i nie ruszaj twarzy bo sie skruszy toedit bez recepty

 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 08:07

Post przez Marcello-Pendl » wtorek, 18 paź 2016, 06:37

Wielkie dzieki za pomoc mam nadzieje ze dostane w aptece


Powrót do Dieta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości