Trec CM3

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

Trec CM3

Post przez SupleSpec » czwartek, 12 maja 2016, 09:43

Trec CM3

Kretyna dla osoby trenującej na siłowni jest pewnie bardzo ważnym elementem, dlatego nie powinno się odpuszczać stosowania takiego suplementu w trakcie swojego treningu. Osobiście korzystałem z różnorakich produktów, ale nie jestem w stanie na tą chwilę jednoznacznie powiedzieć na co warto się zdecydować.
Nie tak dawno w moich rękach pojawiła się propozycja trec cm3, w której znajduje się wyłącznie czysty jabłczan kreatyny. Przypuszczam, że wiele osób będzie z takiej odżywki bardzo zadowolonych ponieważ możliwości jakie ona niesie są naprawdę bardzo dobre. Chcąc zdecydować się na jakąś kreatynę trzeba się zastanowić nad tym czy wolimy jabłczan, monohydrat czy może nową propozycję HCL. Możliwości jakie daje nam trec cm3 to na pewno pobudzenie przemian anabolicznych oraz powstrzymanie katabolizmu w organizmie. W moim przekonaniu produkt, który proponuje rzeczywiście jest dobrze przygotowany, ale nie można zapominać, że naukowcy proponują nam obecnie HCL i ta opcja raczej sprawdza się nieco lepiej i daje więcej korzyści w trakcie treningu. Jeśli jednak myślicie nadal o jabłczanie to produkt od firmy Trec to dobra propozycja, na zakup której warto się oczywiście zdecydować.
Chciałbym podkreślić, że w jednej porcji jest rzeczywiście spora dawka tego składnika i to wydaje się, że będzie szczególnie ważne. Dla mnie taką istotną sprawą będzie właśnie to, że ilość energii, jaką będzie dało się wykrzesać z siebie po takiej dawce jest wyjątkowa. Tym samym można powiedzieć, że suplement jako taki się sprawdza. Dla niektórych może będzie to zaleta, ja jednak traktuje to jako minus tego produktu, a mianowicie fakt, że w składzie nie znajdują się żadne dodatki poza jabłczanem kreatyny. W moim przekonaniu jest to błąd producenta, ponieważ jeśli w składzie znajdzie się dodatkowo jakieś witaminy to będzie to na pewno działać korzystnie na organizm, który w trakcie treningu będzie mocno zmęczony i dlatego właśnie warto mieć jakieś wsparcie mineralne i witaminowe, a w przypadku trec cm3 tego brak.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości