Tribulus 20.000

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 01:39

Post przez steve » poniedziałek, 10 paź 2016, 20:06

Mam takie pytanie czy tribulus 20. TREC pomoże mi zdobyc masę miesniowa i sile.
Chodzi mi również zeby byc bardziej pobudzonym, czy to dobra odzywka.
Moze polecacie jakas innaż? ;

 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 23:10

Post przez Manie1972 » poniedziałek, 10 paź 2016, 21:32

aj kolego w naszym wieku NIC Ci tribulus nie da : Ma on za zadanie zwiększyć poziom testosteronu za pomocą ziol! Jako nastolatkowie (jescze) jesteśmy tak nabuzowani testosteronem, ze ten suplement nic nam nie da! Organizm ma naturalne granice wytwarzania i gromadzenia tego hormonu, a Tribulus to ziolo a nie steryd, niestety musisz wybrać coś innego! Napisz co do tej pory brales, na czym Ci zalezy najbardziej i rodzaj treningu, wtedy będziemy kombinowac!

 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 01:39

Post przez steve » poniedziałek, 10 paź 2016, 21:53

wcześnie brałem kreatynę z TREC, mass xxl, i pol puszki kre-alkalyn z FA.
Zalezy mi na sile(bo wieksze obciazenia w serii wieksza masa) no i zeby przy okazji byc troche nakreconym.
I jescze jedno mam bardzo ograniczone fundusze.

 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 08:44

Post przez Menendezzz » poniedziałek, 10 paź 2016, 22:20

Tak jak pisze Qubus... w twoim wieku żaden tribulus nie ma racji bytu //:-D :-D To produkt stworzony dla mnie ("CICHO mlodziezy!!!" . Chcesz rosnac? Zamien koks na wegiel //:-D :-D /

 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 23:10

Post przez Manie1972 » wtorek, 11 paź 2016, 05:40

Co prawda to prawda, Menendezzz juz od roku jest "Wapniakiem" a co do Twojego problemu... Napisz jescze ile pieniędzy chciałbyś przeznaczyć na suplementacje i kiedy miales ostatni cykl na kreatynie, bo to bardzo ważne informacjie! I jscze 1 problem, tez bardzo wazny! O jaki rodzaj sily Ci chodzi? Trening siłowy nie polega na budowaniu masy tylko na wzmacnianiu miesni! Czyli Tobie zalezy na masie a nie na sile //:-D :-D Pozatym fakt, mówi sie, ze wieksze ciężary wieksza masa, ale ciężar musi byc optymalny dla Ciebie, bys mógł wykonać prawidłowy technicznie ruch podczas cwiczenia! robiąc masę stosuj progresje (ja tez zacznę po chorobie) i pamiętaj zeby wolno wykonywać ruchy! Troche odbiegłem od tematu, sory... Co do gainerow, bialek, weglowodanow, to postaraj sie dostarczyć je z diety, a te odzywki nie beda Ci potrzebne, skoro narzekasz na male finanse! odpowiedz na te 2 pytania (siano, ostatni cykl) i wtedy coś pomożemy //:-D :-D /

 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 21:30

Post przez MillikenPL » wtorek, 11 paź 2016, 08:18

No to ja juz tu chyba nie mam nic do powiedzenia, bo Qubus mnie wyreczyl... zresztą Menendezzz także //laugh.gif :lol: laugh.gif /

 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 08:44

Post przez Menendezzz » wtorek, 11 paź 2016, 08:27

Wapniakiem! Wapniakiem! Niejednego malucha bym przerzucił za siebie /

 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 10:45

Post przez Dewaynee » wtorek, 11 paź 2016, 14:58

kurde ja juz mam zaczatki na wapniaka //:-D :-D /

 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 23:10

Post przez Manie1972 » wtorek, 11 paź 2016, 18:48

Panowie starość nie radość /

 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 01:39

Post przez steve » wtorek, 11 paź 2016, 19:09

Qubus... to co pisałeś to wiem ze wegle z diety w miarę mozliwosci(siedze w tym forum od ponad 8 miesięcy ale po zmianę wizualnej forum skasowano mój profil i musialem stworzyć nowy) to tak na maginesie /. Ostatni cykl na krecie mialem hmmm... jakieś pol roku temu.
Na suple mogę przeznaczyć gora 100zl(wiem malutko ale wiecej nie dam rady)PS.
spokojnie zycie nie kończy sie na 30-4 hehe

Następna strona

Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości