FitLabs – suplementy diety dla Twojej sylwetki

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 14
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 12:14

FitLabs – suplementy diety dla Twojej sylwetki

Post przez k0m0r0w0 » środa, 2 sie 2017, 13:11

FitLabs – suplementy diety dla Twojej sylwetki

Suplementy diety stały się już jakiś czas temu niezwykle popularną formą wspomagania zdrowia. Jest ich na rynku cała masa, od różnych producentów, a wszystkie reklamują się jako nad wyraz skuteczne. Ciężko jest więc zdecydować się na jeden konkretny, gdy pragnie się kupić preparat, który pomoże w walce z nadwagą, wesprze w budowaniu obfitszej masy mięśniowej, albo po prostu w rzeźbieniu sylwetki i wspieraniu zdrowego, aktywnego stylu życia. Wiele osób zawiodło się już na różnych specyfikach, dlatego warto sięgać po suplementy sprawdzone, od solidnych producentów. Należy do nich z pewnością FitLabs – producent, którego masa klientów darzy wielkim zaufaniem. To firma wyróżniająca się rozwiniętymi działami R&D, współpracą z wybitnymi specjalistami z wielu dziedzin oraz używaniem nowoczesnej technologii, by tworzyć jeszcze lepsze produkty, odpowiadające rosnącym oczekiwaniom klientów.

Badania i rozwój

Rozwinięte działy R&D (skrót od słów „Research and Development”, czyli „Badania i Rozwój” lub po prostu „prace badawczo-rozwojowe”) to podstawa istnienia nowoczesnych przedsiębiorstw. W FitLabs przeprowadzane są wciąż ogromne ilości badań, których celem jest znalezienie jeszcze lepszych składników kolejnych suplementów diety – takich, by jeszcze lepiej odpowiadać potrzebom klientów i spełniać swój cel. Tworzenie nowych specyfików to żmudne i pracochłonne zajęcie, jako że trzeba dokładnie zbadać ich działanie, skutki, bezpieczeństwo oraz dostosować optymalne dawki.

W firmie FitLabs prowadzonych jest mnóstwo testów nad nowymi substancjami. Nad ich przebiegiem czuwają wybitni specjaliści z wielu dziedzin. Produkt końcowy musi być bezpieczny dla zdrowia – stanowić jego wspomaganie i rzeczywiście pomagać. Badania prowadzone są w jednostkach naukowych i na możliwie najnowocześniejszym sprzęcie. Dzięki temu wszyscy klienci mogą mieć pewność, że dany suplement diety został sprawdzony na wszelkie możliwe sposoby – nic niesprawdzonego nie wyszłoby poza firmę do powszechnego użytku.

FitLabs bazuje na wieloletnim doświadczeniu w branży, a jednak nie boi się wyzwań i wciąż stawia sobie nowe cele. Dzięki temu pełni wiodącą rolę, tworząc wciąż nowe rozwiązania, ale i reagując na nowe trendy oraz bazując na nowych odkryciach. Pracownicy uczestniczą w wielu konferencjach i szkoleniach, dzięki czemu zawsze są na czasie.

W FitLabs trwają też prace nad prototypami zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które będą umożliwiały jeszcze dokładniejsze prowadzenie badań i wykonywanie nowoczesnych suplementów diety. Unowocześniane procedury i zaawansowane technologie służą wprowadzaniu najnowszej wiedzy, aby ułatwić codzienne życie osobom aktywnym fizycznie.

Profesjonaliści i sprzęt

FitLabs nie mogłoby działać tak doskonale, gdyby nie zaawansowane technologie, które są wykorzystywane w firmie pod okiem specjalistów z wielu dziedzin. W FitLabs można między innymi wyróżnić trenerów, dietetyków, biotechnologów, lekarzy i farmaceutów, którzy czuwają nad całym procesem produkcji, począwszy od badań, a na przechowywaniu specyfików kończąc. Dzięki ich wiedzy (która stale jest rozwijana) niemożliwe staje się możliwe – poszerzane są wciąż możliwości produkcji, a gama specyfików jest systematycznie rozszerzana. Zapewniają oni jednocześnie bezpieczeństwo klientom firmy, ponieważ mogą na bieżąco zgłaszać wszelkie swoje uwagi, zastrzeżenia i wyrażać opinie. Wszystkie wątpliwości muszą zostać rozwiane, ażeby dany produkt został rzeczywiście uznany za bezpieczny.

Warto wiedzieć, że pracownicy firmy FitLabs uczestniczą w licznych szkoleniach i sami je prowadzą. Są również uczestnikami targów i konferencji odbywających się nie tylko w kraju i na arenie europejskiej, ale również tych o wymiarze międzynarodowym w skali ogólnoświatowej. Wszystkie procedury – począwszy badań, aż po produkcję, konfekcjonowanie i przechowywanie – stoją zawsze na najwyższym poziomie. Możliwy jest również stały nadzór i kontrola nad całym procesem produkcyjnym. Firma jest zatem nowoczesna i stale patrzy w przyszłość, mimo bazowania i na tym, co już wiadomo. Doświadczenie i odwaga są bowiem zawsze kluczem do umiejętnego łączenia tradycji z nowoczesnością.

Znani współpracownicy i klienci

FitLabs współpracuje z wieloma znanymi sportowcami, którzy nie tylko służą radą, lecz również stają się klientami tego producenta. Nic nie świadczy lepiej o pożyteczności jakiegoś produktu i rzetelności firmy związanej z produkcją suplementów diety dla sportowców, niż właśnie stosowanie ich przez mistrzów. Tacy klienci to skarb, ale dla FitLabs każdy klient jest tak samo ważny. Ten producent dokłada wszelkich starań, by każdy był zadowolony z oferty – zarówno ta osoba, która trenuje już od lat, jak i ta, która dopiero zaczyna dbać o swoje zdrowie i uprawiać sport.

Najlepsi polscy i światowi sportowcy, najwyższe standardy farmaceutyczne, doświadczenie, rzetelność, zaufanie wielu ludzi, solidna, wykształcona i zróżnicowana kadra, a także zaawansowane technologie – to wszystko zalety, jakimi dysponuje FitLabs. Firma wyróżnia się licznie prowadzonymi badaniami i otwartością na nowości, dzięki czemu jest w stanie wciąż znajdować ciekawe składniki do nowych produktów. Z pewnością warto korzystać z jej usług i szerokiego asortymentu – przy maksymalnym bezpieczeństwie zyskujemy bowiem solidny i skuteczny produkt.

Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości