Berrator – skuteczny i sprawdzony spalacz tłuszczu

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 78
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Szczecin

Berrator – skuteczny i sprawdzony spalacz tłuszczu

Post przez Melodi » środa, 9 sie 2017, 16:23

Spalanie tkanki tłuszczowej jest znacznie trudniejsze niż jej produkowanie. Nie jest to dla nikogo tajemnicą, a już na pewno nie dla osób, które regularnie mierzą się z koniecznością utraty zbędnych kilogramów. Przed taką koniecznością stajemy z powodu niewłaściwego trybu życia, ale zbędne kilogramy są problemem także osób bardzo aktywnych, które trenują w celu zwiększenia masy swojego ciała. W drugiej z tych grup suplement diety Berrator jest bardzo popularny, pierwsza z tych grup musi go dopiero poznać. Berrator jest bowiem substancją, a właściwie mieszanką substancji, które razem określane są mianem spalacza tłuszczu.

Nazwa brzmi obiecująco, ale trzeba dokładnie rozumieć, co Berrator. Na rynku, także na rynku nielegalnym, istnieje masa produktów oferujących nam spalanie tłuszczu. Zdecydowana większość z nich nie daje nam nic lub mogłaby być z powodzeniem zastąpiona kilko filiżankami kawy każdego dnia, ponieważ do tego w zasadzie ogranicza się ich działanie. Spora część jest dla nas też realnie niebezpieczna, ponieważ nasz organizm broni się przed utratą tkanki tłuszczowej i środki, które go do tego zmuszają, po prostu uszkadzają organizm. Berrator jest środkiem opartym tylko o naturalne substancje, który wprowadza w organizmie drobne modyfikacji nie wykraczające poza normalną pracę organizmu, dzięki czemu jest nam łatwiej poradzić sobie z nadliczbowymi kilogramami.

Trzeba się w tym miejscu zatrzymać na chwilę na kwestii walki organizmu z redukcją tkanki tłuszczowej. Musimy sobie uświadomić, że tłuszcz to coś cennego dla naszego organizmu. W warunkach człowieka pierwotnego posiadanie opony na brzuchu było wręcz symbolem piękna i bogactwa, ponieważ nikt nie mógł sobie na to pozwolić. Nie było jak tej oponki wypracować i każdy odłożony na czarną godzinę kilogram był na wagę złota. Dzisiaj sytuacja jest dokładnie odwrotna i możemy liczyć na to, że jedzenia nam nie zabraknie. Nasz organizm niestety o tym nie wie i uważa możliwość rozbudowy tkanki tłuszczowej za wspaniałą sytuację, ochronę przed problemami w przyszłości. Problemami, które nigdy się nie pojawią.

Tłuszcz dla organizmu jest niczym nasze zaskórniaki na czarną godzinę i wykorzystując Berrator będziemy organizm przekonywać, że warto jest je w tej chwili wydać. Jest to tak naprawdę kwestia zmiany potencjałów w naszym organizmie. Berrator sprawia, że niektóre rzeczy organizmowi robi się trochę łatwiej, a inne rzeczy trochę trudniej. Łatwiej mu jest, ogólniej rzecz biorąc, spalać zachomikowane kalorie, a znacznie trudniej jest tworzyć nową tkankę tłuszczową i podjadać pomiędzy posiłkami. Spalaczem tłuszczu tak naprawdę cały czas jest nasz organizm, ale Berrator pomaga mu to robić efektywnie.

Z suplementem diety Berrator możemy uzyskać trzy efekty. Po pierwsze, zaczniemy się lepiej odżywiać, nie będziemy tak często głodni i jakość naszego trawienia się poprawi. Uzyskiwane jest to na kilka sposobów.

Przede wszystkim, Berrator zawiera duże dawki chromu. Chrom nie jest substancją, o której myślelibyśmy na co dzień. Ten pierwiastek wydaje nam się mało potrzebny w codziennej diecie człowieka i raczej nie orientujemy się, w jakich pokarmach się znajduje i w jakich ilościach jest potrzebny człowiekowi. Stosując suplement diety Berrator dalej nie trzeba sobie odpowiadać na te pytania, ponieważ Berrator zajmie się wszystkimi naszymi potrzebami, ale trzeba zrozumieć, w jaki sposób działa chrom zawarty w tym suplemencie diety i jak wielką zmianę wprowadzi w naszym życiu.

Nasze mózgi bywają całkiem sprytne, ale tego samego nie da się niestety powiedzieć o naszych żołądkach. Uczucie bycia najedzonym nie jest bowiem niestety związane z tym, czy jesteśmy realnie najedzeni, ale z tym, ile glukozy jest uwalniane do krwi i ile z niej jest realnie wykorzystywane. Zadaniem chromu jest odpowiednie stymulowanie naszego układu pokarmowego tak, by insulina była produkowana w odpowiednich ilościach i by reakcja na nią była prawidłowa. Dzięki temu w czasie posiłku i po nim nasze organizm będzie przekonany, że jest najedzony, nawet jeśli dzięki suplementowi diety Berrator będzie to trochę na wyrost.

Odpowiednia podaż chromu jest też w stanie skutecznie eliminować niepohamowaną żądzę sięgnięcia po przekąskę, która pojawia się u bardzo wielu osób. Jest ona wynikiem zaburzeń w produkcji insuliny, której poziom zmienia się w sposób niekontrolowany w ciągu dnia. Kiedy na moment spadnie do bardzo niskiego poziomu, momentalnie czujemy głód i to zazwyczaj na jakiegoś batonika lub czekoladę. Takie podjadanie jest katastrofą dla diety. Wyrównanie poziomu insuliny poprawi też nasz humor, ponieważ nie będziemy czuli się głodni.

Bardzo ważnym czynnikiem dla ograniczenia przyjmowania energii i poprawy ogólnej naszego odżywia się jest także zawarty w suplemencie dużych ilościach glukomannan. Jest to rodzaj błonnika, który posiada znakomite właściwości pod względem pęcznienia. Dlaczego jest to istotne? Nie chodzi bynajmniej o jego zapychanie żołądka, jak czasami niektóre osoby określają podejścia dietetyczne. Zresztą glukomannan nie pęcznieje w żołądku, ale w jelitach. Po wymieszaniu się z innymi składnikami pokarmowymi glukomannan tworzy mieszankę, która znacznie opóźnia uwalnianie się składników pokarmowych do krwiobiegu. Efektem tego jest wyeliminowanie tak zwanego szoku glukozowego. Polega on na tym, że po posiłku do krwi trafia nagle bardzo dużo cukru, który jest potem odkładany w postaci tkanki tłuszczowej i znowu zaczyna go we krwi brakować. Jesteśmy znowu głodni. Berrator sprawia, że cukier jest uwalniany powoli, cały czas czujemy ten przyjemny stan jak po posiłku, a do tego cukru nigdy nie ma aż tyle, by mógł się on odkładać jako tłuszcz.

Drugi efekt oferowany nam przez suplement diety Berrator to przyspieszenie procesu przemiany materii. Czasami słyszymy wymówki, że ktoś ma za dużo kilogramów, bo jego metabolizm jest powolny. Jest to w niewielkiej części prawda, ale chodzi mimo wszystko o coś innego.

Organizm człowieka może pracować na różnych stopniach aktywności. Wieczorami jesteśmy senni i nic nam się nie chce, a kiedy na przykład się przestraszmy lub spotykamy osobę, w której się zadurzyliśmy, nasz puls nagle przyspiesza i jesteśmy w stanie myśleć i działać intensywniej. Podobny efekt następuje także po wypiciu mocnej kawy i niektóre suplementy diety swoją skuteczność opierają właśnie o kofeinę, której zadaniem jest w sposób sztuczny i raczej niezdrowy dla naszego organizmu obkurczyć naczynia krwionośne, podnieść ciśnienie krwi i w ten sposób wrzucić organizm na wyższe obroty. Czasami wykorzystywana jest też guaranina, bardzo podobny i trochę mniej szkodliwy środek. Suplement diety Berrator nie stosuje żadnego z nich. Do przyspieszenia pracy organizmu wykorzystuje za to mateinę.

Mateina jest to jedna z rodziny bardzo podobnych do kofeiny substancji, która występuje w Berratorze razem z polifenolami, katechinami oraz teobrominą. Działanie tych substancji polega po prostu na wrzuceniu w naszym organizmie wyższego biegu, ale są one na tyle łagodne, że nigdy nie pojawią się typowe dla wspomnianych powyżej substancji efekty uboczne w stylu bólu głowy, palpitacji serca czy szumu w uszach.

Dzięki pozyskiwanej z yerba mate mateinie można trenować dłużej, lepiej się czuć, szybciej regenerować i skuteczniej spalać kalorie. Yerba mate posiada w ten sposób działanie psychologiczne, które jest bardzo ważne dla osób zaczynających walkę z kilogramami. Można mieć pewność, że ten wysiłek nas nie przytłoczy.Obrona organizmu przed zrzucaniem zbędnych kilogramów musi być przełamywana przez suplement diety Berrator na jeszcze jeden sposób. Chodzi o to, by ułatwić korzystanie z energii zawartej w tkance tłuszczowej. Wbrew pozorom, nie jest to wcale takie oczywiste, ponieważ organizm ma wiele innych źródeł łatwo dostępnej energii. Niestety, najważniejszym z tych źródłem są nasze mięśnie i organizm bezceremonialnie będzie je spalał w celu uzyskania energii.

W celu zmiany tego stanu rzeczy i nakierowania apetytu organizmu na tłuszcz, a nie na mięśnie, Berrator stosuje synefrynę pochodzącą z z gorzkiej skórki pomarańczy, piperynę z ziaren pieprzu oraz kapsaicynę znaną tego, że odpowiada za ostry smak papryczek. Te trzy substancje mają unikalną właściwość, która bardzo pomaga także w trawieniu. Są one bowiem w stanie rozkładać złożone kwasy tłuszczowe na mniejsze cząsteczki, które są znacznie bardziej aktywne chemicznie i można nimi łatwiej operować. Organizm jest w stanie odrywać takie małe cząsteczki tłuszczy i wykorzystywać je do produkcji energii. Zabranie się od razu za duże cząstki tłuszczy jest trudne.

Warto podkreślić, że dzięki temu procesowi Berrator powoduje powstanie kolejnej podaży glukozy do krwi, co przekłada się na dalsze zmniejszenie apetytu i uczucie sytości. Jest to wręcz paradoks, ponieważ stosując Berrator można liczyć na to, że będziemy się czuli bardziej najedzeni niż przed rozpoczęciem diety, co naprawdę może się wydawać nieprawdopodobne.

Komplementarne działanie ma tutaj też wyciąg z ostryżu długiego. Ta substancja wpływa głównie na trawienie tłuszczu w organizmie. Nie da się całkowicie wyeliminować tłuszczu z diety i w zasadzie nie powinno się tego robić, ale można sprawić, ze ten tłuszcz nie będzie się odkładał pod postacią tkanki tłuszczowe. Ten wyciąg świetnie się w tym celu sprawdzi.

Podsumowując, Berrator to suplement diety, który będzie w stanie wrzucić wyższy bieg w naszym organizmie i doprowadzi do tego, że nasz organizm będzie pracował znacznie skuteczniej. Będzie się nam lepiej trenowało i nasze wysiłki będą zdecydowanie skuteczniejsze. Będziemy się też znacznie lepiej czuli i co w tym wszystkim najważniejsze, nie będziemy tak bardzo odczuwać głodu. Berrator to prawdziwy spalacz tłuszczu, ponieważ jest w stanie też aktywować komórki tłuszczowe w organizmie w celu łatwiejszego uwalniania tłuszczu, a do tego zawiera kompleks ważnych witamin pozwalających na ogólne poprawienie pracy organizmu i zapobieżenie niedoborom wynikającym z diety i treningu.

Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości