vitargo - moc i białko w trakcie treningu

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

vitargo - moc i białko w trakcie treningu

Post przez SupleSpec » piątek, 13 maja 2016, 10:19

Moc i białko w trakcie treningu

Suplementy, z których do tej pory korzystałem to produkty, które pochodzą od wielu różnych firm i mogę w związku z tym powiedzieć, że te wszystkie dostępne propozycje są rzeczywiście mocno zróżnicowane i poszukiwanie w nich czegoś odpowiedniego dla siebie nie powinno stanowić większego problemu. Wśród tych wszystkich produktów, z których mogłem skorzystać znalazła się między innymi marka vitargo, która jak mogę przypuszczać przypadnie do gustu również innym, którzy szukają dla siebie jakichś interesujących suplementów. Te produkty, które udało mi się przetestować to suplementy białkowe oraz węglowodanowe, które bez wątpienia są świetnym wyborem i myślę, że wielu osobom będą przypadać do gustu.
Dla mniej wygodne jest to, że mogłem kupić sobie duże opakowanie i tak naprawdę nie musiałem się regularnie zastanawiać nad tym czy jeszcze mam odżywkę czy już powinienem myśleć o kupowaniu nowej. Większość produktów jest w formie sproszkowanej i to oczywiście minus, ponieważ smak jest tutaj średni.
Muszę jednak powiedzieć, że jak na proszkowe suplementy to i tak nie ma tragedii i rzeczywiście producent zdołał wypracować takie składniki, które jakoś poprawiają smak szczególnie białek. Na plus zaliczyć trzeba właśnie skład tych wszystkich dostępnych suplementów, którzy rzeczywiście dobrze się sprawdza i można powiedzieć, że jest świetnym wyborem.
Jeśli wybieracie gainery vitargo możecie liczyć na wysoką zawartość białek i wsparcie witaminowe, które także dla organizmu będzie istotne. Natomiast, gdy wybieracie produkty takie jak węgle to możecie być pewni, że to środek, który będzie idealną formą zastępstwa dla klasycznych słodyczy, które jak wiadomo teoretycznie są źródłem energii, ale w praktyce więcej tam pustych kalorii niż pozytywnych efektów działania takich składników odżywczych. Jeśli więc chcemy energii to lepiej wybrać odżywki vitargo, które dostarczać będą jedynie sprawdzone cenne składniki, które rzeczywiście będą działać na organizm osoby trenującej bardzo pozytywnie.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości