winstol

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 08:50

Post przez DyczkoPol » poniedziałek, 31 paź 2016, 22:16

jaki są eekty a jaki skutki uboczne ?

 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 03:19

Post przez R0s0ph1 » poniedziałek, 31 paź 2016, 22:17

rozbieżność efektow i skutków ubocz to skala od 1 do 1 każdy jest w innym przedziale bo i każdy ma inny organizm /

 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 11:45

Post przez lucille » wtorek, 1 lis 2016, 08:16

a co powiesz zeby sam winstrol na pierwszy cykl wziasc bo jednak oxandrolone drogi jest strasznie /tak myślałem zeby w styczniu zrobić ten pierwszy cykl o którym rozmawialiśmy w wątku o niechamowaniu hormonu wzrostu, mniej wiecej wiem co i jak, wiem z kat wziasc ale gorzej z kasa i chyba winstrol lepszy a co ty sadzisz ?? /(pytanie do insy)

 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 03:19

Post przez R0s0ph1 » wtorek, 1 lis 2016, 09:10

jak dla mnie moze byc kup jakieś osłonki na watrobe i UWAGA!!! na stawy ,winko tak po chłopskiemu wysusza nasze stawy a jak za młodu s...... to i do końca zycia problem zelatyna tez daje rade (galaretka) są w sklepach specjalne syple na smarowanie stawow 1-6/8 wino 5 mg co 2 dni /jak orał to juz zalezy troche od firmy ja polecam cetabon 2 mg kopie dużych chłopaków nowa wersja ma b6,b12 no i oczywiście zambon bo apteczniak ale cenowo tez stoi na poziomie a wyjebek tyle co wlosow na glowie podobnie albo gorzej jest z sokiem zambony wiec kupuj cetabon dopoki czesi jeszcze nie podrabiają ,potem to ec,eap,unichem tez ponoć klepie ale tego nie sprawdzalemmiesa dużego na tym nie zrobisz wydaje mi sie ze lepszym wyjsciem to npp1-8 1 mg e3 d ,Twoj wybór


Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości