Xtreme no2, xtreme pro amino 2000, noz supercharged, itd

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 00:15

Post przez cialu70 » czwartek, 7 lip 2016, 12:58

jakieś nowe relacje katseoMcew :D:D:D ???? czekamy na relacje

 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 21:06

Post przez katseoMcew » czwartek, 7 lip 2016, 13:08

zapasy na wyczerpaniu a efekty takie srednie jeszcze kilka dni i sie wszystko okaze zauważyłem wzrost wagi o 1 kg troche mało ale energia ktora rozpiera jest zajebis... krzepa idzie
przez swieta troche mi nie wychodziło z regularnością brania i cwiczenia bo ciagle mnie w domu nie było

 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 09:51

Post przez IDidomeniI » czwartek, 7 lip 2016, 13:13

pewnie dieta tez wymagała poprawek?

 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 21:06

Post przez katseoMcew » czwartek, 7 lip 2016, 13:27

jakiś poprawek tez napewno ale problem lezy gdzie indziej bo zadko bywam w domu i nawet nie ma sposobu zeby ta dietę dobrze utrzymać i zjeść wszystko co sie powinno często bywało tak ze jadlem tylko sniadanie i kolacje poprawnie a reszta to jedzenie jakieś przypadkowe z barow wybrałem sobie poprostu zły okres na odzywki bo jestem w ciągłym biegu

 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 21:06

Post przez katseoMcew » czwartek, 7 lip 2016, 13:47

mam pytanko bo zauważyłem dziwna zecz za każdym razem jak przykładowo niosę szafke, worek z przodu to biceps jest caly czas w napieciu i tak jest z innymi mięśniami to po postawieniu tego przedmioto mam straszne skurcze danej parti mięśniowej i trzez chwile musze trzymać caly czas rękę prosto bo jak tylko lekko zegne to lapie skurcz i nie mogę wyprostowac, a nigdy wczesniej sie z takim problemem nie spotkałem od czego to moze byc i czy jest na to jakiś sposob zeby sie tego pozbyć bo strasznie utrudnia to zycie.
Tyle, ze po treningu czegoś takiego nie ma tylko wtedy gdy miesien jest napiety przez caly czas np prze 3 min nie przerwanie straszny bul możecie to pomóżcie walcie jak macie jakieś pomysły każdy przetestuje bo to glupie uczucie

 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 09:51

Post przez IDidomeniI » czwartek, 7 lip 2016, 14:49

miesien jets w ciągłym napieciu jets to skurcz izometrczny (jak dobrze pamiętam ) czyli bic przez caly czas pracuje czyli ma pawo bolec :D to jakbys zrobił ciezaka serie na bicka

 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 21:06

Post przez katseoMcew » czwartek, 7 lip 2016, 15:01

ale czemu nigdy czegoś takiego nie było a teraz nawet przy wmniare lekkich zeczach

 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 21:06

Post przez katseoMcew » czwartek, 7 lip 2016, 15:06

no to jednak wyszlo tak ze na jeszcze kilka dni mi zostalo, wszystkied dokładne dane dam za tydzień w poniedzialek a teraz mogę powiedzieć ze następny pewny kg przyszedł ogulem mam 2 kg wiecej

 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 19:31

Post przez GGalen » czwartek, 7 lip 2016, 17:04

Widze, ze kuracja juz zakonczona, a tu nie ma pełnej relacji katseoMcew do roboty spisuj postępy i wpisz bo temat jest jakiś niedomnkiety przez to.

Poprzednia strona

Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości