zbyt dlugie branie kreatyny

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 07:26

Post przez Kerr1gan » niedziela, 8 maja 2016, 18:18

duterrau a jak lepiej wyjdzie brac tak ja mówi 3 g przed non stop czy w cyklach ?? jakie beda efekty?? :D

 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 04:07

Post przez wykslas » niedziela, 8 maja 2016, 18:47

właśnie mam pytanko odnoscnie tego tajemniczego zjawiska, drugi dzien biorę z nasyceniem i mam takie wielkie sranie ze mam juz dosc. czyżby ta shitowa kreta vitalmaxa to powodowalaż Czy jak sobie kubie np cytrynian to nie bedzie tego efektu?

P.S. A moze zastosować wariant silnie kondensujacy? np do tego dozucic wegiel i srodki regulujące poziom kwasowosci(ranigast)? Tylko ze wiegiel moze zniwelować dzialanie innych supli. Albo np. inne przeciwbiegunkowe.

 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 22:56

Post przez TIBO » poniedziałek, 9 maja 2016, 05:13

Ja jem krete vitalomaxa i zadnej sraki niemam

 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 17:05

Post przez KraigKi » poniedziałek, 9 maja 2016, 05:23

seeqBosl każdy 1 dnia jest nieco zamulony do odpowiedz organizmu na coś nowego?? Org.
dostaje coś w nadmiarze i musi sie dostosować a co za tym idzie uwidocznienie zmeczenia, sennosc, mozliwe ze brak apetytu itp.

 
Posty: 16
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 07:24

Post przez AgniechaFurniss » poniedziałek, 9 maja 2016, 06:26

mój kumpel jak zaczyna l brac krete to w pierszy dzien se wrąbał 4 g mówi co se bedzie żałować na poczatek mozna osrzej ale jak go na treningu nadusiło ( a silka byla w garażu u kumpla) to zdążył wylecieć aby na ogrod mial taka srakę ze hoho a pierdział przez 2 dni

Poprzednia strona

Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości