Ze sprzetem czy bez???

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 08:57

Post przez xXxUrbanxXx » niedziela, 30 paź 2016, 08:48

Jak uważacie??

czy trójbój i wyciskanie powino d1?ya w takim kierunku w jakim zmierza obecnie - coraz wiekszego doskonalenia sprzętu osobistego typu koszulki do wyciskania, kaftany do siadów i ciągow, bandaże na kolana ......czy też powinno sie ukrocia wykorzytanie sprzętu tak aby s3u?y3 on tylko swojemu pierwotnemu przeznaczeniu - ochron1 przed kontuzjami a nie orubowaniu wynikow???

zapraszam do dyskusji

 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 16:31

Post przez SEBASTIANO » niedziela, 30 paź 2016, 08:56

według mnie to drugie, zeby było sprawiedliwie

 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 08:57

Post przez xXxUrbanxXx » niedziela, 30 paź 2016, 10:01

Hmmmm

a czemu ma być niesprawiedliwie - wszyscy mogą korzystać ze sprzętu

 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 10:01

Post przez Mariannn » niedziela, 30 paź 2016, 10:17

Stroje te s3u?1 i jednemi i drugiemu
wiadomo że ze strojem jest sie w stanie lepsze wyniki osiągnąć
ale każdy ich u?ywa i o1 to te same stroje

świadczy to o rozwoju dyscypliny
Prawie w każdej dyscyplinie coś sie zmienia i są wprowadzane nowe sprzęty i stroje

Mi to nie przeszkadza

 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 06:03

Post przez TDamon » niedziela, 30 paź 2016, 10:53

... moim skromnym zdaniem niezale?nie od tego co in?ynierowie nie wymyol1 zawsze potrzebna bedzie siła.... oczywiście nie jest to sprawiedliwe gdy jeden z zawodnikow startuje w koszulce do wyciskania.... natomiast drugiego na to nie stać i jej nie posiada.... jednak trafiają sie giganci którzy 3ami1 mój powy?szy schemat.... ale wracając do tematu...jestem tylko za bandażami na kolanach a wszystko inne do kosza.... pytanie jednak czy rezygnując ze sprzętu zawodnik nie bedzie siega3 po wieksze dawki suplementów .....

 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 10:01

Post przez Mariannn » niedziela, 30 paź 2016, 15:58

No jeżeli jeden nie ma stroju a inny ma to to sprawiedliwe nie jest
no ale takie jest życie
siła zawsze w tym sporcie bedzie najważniejsza
tak samo jak nienaganna technika bo bez tego nawet koszulka nie pomoże

 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 16:31

Post przez SEBASTIANO » niedziela, 30 paź 2016, 17:09

mi właśnie chodziło o to, ze w tym sporcie powinna sie liczyć tylko czysta sila a n ie to jak1 kto ma koszulkę

 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 08:57

Post przez xXxUrbanxXx » niedziela, 30 paź 2016, 19:03

No tak ale żeby wyrownaa szanse tych zamo?niejszych i mniej zamo?nych - raczej nie wystarczy tylko wykluczenie sprzętu
bo co ma zrobią mniej zamo?ny - którego np nie stać na suplementy, odżywki czy też jak to zgrabnie ują3 TDamon suplementy na te drugie jest niewielka (tak trzeba powiedziea - niewielka) forma ograniczenia
a co z normalnymi suplementami i odżywkami - nie ma jak ich zabronią u?ywaa, aby wyrownaa szanse

 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 00:10

Post przez RobbinsT » niedziela, 30 paź 2016, 20:01

jestem za bandarzami i pasem! koszulki i kaftany powinni wycofać :D

 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 07:01

Post przez xennox_Carn » niedziela, 30 paź 2016, 21:14

według mnie moze byc sprzet, ale tylko do ochrony przed kontuzjami.... dlaczego? bo to ma byc czysta rywalizacja sportowa, a nie ułatwianie zadania zawodnikom... i tu sie nasuwa tez wypowiedz TDamona o niesprawiedliwości hehe tot ak jakby grac w szachy i korzystać z pomocy komputera

Następna strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości