ZEGAN BRONI TYTULU

Wieści ze świata MMA, K-1, Grappling, BJJ, Muay Thai, Jiu Jitsu, Krav Maga, Karate.
Dla prawdziwych pasjonatów mieszanych sztuk walki - dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 08:49

Post przez Mangum_Mai » czwartek, 30 cze 2016, 22:09

Maciej Zegan (Hammer KnockOut Promotions) bedzie walczy3 w sobote, 2 listopada w Strzelcach Opolskich w obronie tytu3u mistrza świata WBF w wadze lekkiej. Jego rywalem bedzie argentyński bokser Victor Claudio Martinet. Martinet, podobnie jak ja, jest leworecznym piesciarzem. Jest troche niższy ode mnie. To bardzo doswiadczony, 40-letni zawodnik, który ma na koncie 63 zwyciestwa, 15 porażek i dwa remisy. Mam nadzieje, że obejrzę pojedynki z jego udziałem na wideo. Nie zamierzam go lekceważya, bowiem w karierze pokona3 m.in. byłego mistrza świata WBO Julio Pablo Chacona. A przypadkowi bokserzy nie wygrywają z Chaconem - powiedział Zegan.

Zegan legitymuje sie rekordem 32-1. Pas mistrza WBF w kategorii lekkiej wywalczy3 po3 roku temu w Dabrowie Gorniczej, po zwycięstwie przez nokaut w trzeciej rundzie z Amerykaninem Jimmym Joe Zeikle'em. Jestem po bardzo cie?kim okresie przygotowawczym. Sparowa3em po 6, 8 i 12 rund m.in. z Maurycym Gojko, z którym rywalizowa3em także przed pamietna walka z Uzbekiem Arturem Grigorianem o mistrzostwo świata WBO. W trakcie niedawnych walk sparingowych, po jednym z ciosów na watrobe, Maurycy znalazł sie na deskach. oprócz niego, moim przeciwnikiem był Krzysztof Cieślak - dodał Zegan, który za kilka dni bedzie miał w3asna stronę internetowa.

Zegan zrezygnowa3 z grudniowego wyjazdu do Brazylii na konfrontacje z Acelino Freitasem, natomiast być może na poczatku przyszłego roku bedzie boksowa3 o mistrzostwo Europy. Gdyby było pewne, że zwyciezca walki w Sao Paulo bedzie później walczy3 z Amerykaninem Diego Corralesem o mistrzostwo świata WBO, wówczas przyja3bym ofertę boksowania z Freitasem. A tak, o gruszke czy pietruszke nie mam zamiaru rywalizowaa. Moze niebawem spotkam sie z W3ochem Stefano Zoffem o pas mistrza Europy - zakonczy3 wroc3awianin.

PAP
?rod3o: www.olimpijski.pl
-----
fajnie 8)

 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 19:33

Post przez BernieceTang » czwartek, 30 cze 2016, 22:12

jestem za Zeganem, ale widzieliście tego argetynczyka...tez kolo fajnie wyglada i jak sam Zegan mówił boi sie zeby nie popełnić bleedu bo Victor Claudio Martinet go moze wykorzystać i Zegan przegra prze KO...
3mamy kciuki.....

 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 08:49

Post przez Mangum_Mai » piątek, 1 lip 2016, 11:54

w TV Zegan mowić: musze uwarzaa, bo w sumie mało o nim wiem i zawsze może mu wyjsa ten jeden cios życia też 3mam kciuki
wkoncu Polak to Polak i napewno sobie poradzi
ale sędziowie zawsze mogą coś ....

conan twój cytat: A.S. - to tak jak ja :

p.s. - w gali wystąpić także Krzysztof Diablo W3odarczyk i Dawid Cygan Kostecki
--------
edytuj:
M.ZEGAN znokautował PRZECIWNIKA W 6. RUNDZIE.
walka była dosa wyrownana
a zakonczy3a sie popularnym bykiem !!
czyli noakutujacy cios pad3 z g3owki 8)


Powrót do Sporty walki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość