Alkohol i kac a trenowanie

Artykuły autorstwa użytkowników nt. kulturystyki. Ciekawostki kulturystyczne.
Prace będą oceniane punktami, za które otrzymasz rabat w sklepie testosterone.pl!
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 05:23

Post przez Audra1988 » poniedziałek, 13 cze 2016, 20:14

Wiele osób interesuje temat Alkohol i kac a trenowanie . Wiadomo, że jesteśmy tylko ludYmi i jakao imprezka oraz wyskoki sie zdarzają. Jak w takim wypadku postąpić, aby zachowaa jak najwiecej cie?ko wypracowanych mięśni oraz jak zminimalizowaa kaca ? Oto kilka punktow, które warto wykua.

Jak wiecie alkohol wyp3ukuje z organizmu witaminy i odwadnia. Aby zminimalizowaa straty przed wyjociem wypijcie 2 litry wody, po3knijcie zestaw witamin/multiwitamine plus dodatkowo przyjmijcie 1 gram witaminy C. pomiędzy kolejnymi piwami starajcie sie pić szklankę wody a miedzy nastepnymi kolejkami wodki - herbatę z cytryn1. To sprawi, że ubytki p3ynow i witamin beda mniejsze. Znajomi mogą sie na was dziwnie patrzea lub zadawaa różne g3upie pytania - odpowiadajcie, że dla kulturystyki jesteście w stanie zrobią wszystko :-)

No i po imprezce. Docieracie do domu, nie myolicie o niczym innym tylko o spaniu. Nie tak szybko. Chcia3o sie szalea, to trzeba jeszcze chwile sie pomeczya. Ma3a powtorka z rozrywki. znów wypijacie 2 litry wody, oraz kolejne dwa zostawiacie w butelce przy 3o?ku (przebudzicie sie do kibelka, to od razu uzupe3nicie p3yny). znów 3ykacie zestaw witamin/multiwitamine/1gram wit.C i popijacie ją białkowym szejkiem z 1 gramami glutaminy + dodatkowo kilka aminokwasów (aby uchronia sie przed nocnym katabolizmem). Ju? prawie jesteście w wymarzonym, cieplutkim i mięciutkim 3ożeczku. Jeszcze tylko porcja żmą i możecie wskakiwaa pod ko3derke.

Budz1c sie rano, modlicie sie, aby dziewczyna, z ktor1 sie bawiliocie była tak ładna jak wczoraj ;-) Kiedy już wyczo3gacie sie z 3o?ka sięgnijcie po wode (1 litr), przyjmijcie porcje żmą (w celu podniesienia naturalnego poziomu testosteronu) oraz po3knijcie kilka aminokwasów i 1 gram glutaminy (aby zahamowaa katabolizm). Oniadanie musi być od?ywcze. Wiem, że zazwyczaj sie nie chce jeoa ale jak mus to mus. Sadzone jajka, zmiksowane p3atki owsiane z mlekiem/maolank1/jogurtem i białkiem, razowy chleb z szynk1, sa3atą i pomidorkiem nape3nią was życiem i energi1. Na koniec znów 3ykacie zestaw witamin/multiwitamine.

Teraz przydałoby sie pojezdzia na rowerze, popracowaa w ogródku itp. To da Wam do myślenia czy warto było tak hulaa wczoraj ;-) Na koniec życzę udanych imprez i dni bez kaca :-)

 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 08:43

Post przez giovanniA » poniedziałek, 13 cze 2016, 20:22

Zawsze sie mówi na kacu nie ja juz nie pije ale jak sie zbliza impreska to na sucho sie nie da i znowu... potem kac i tak w ko3ko ta takie b3edne ko3o :?

 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 04:53

Post przez Koks1977 » poniedziałek, 13 cze 2016, 20:41

hehe the best post Audra1988 masz ode mnie az 1 sogow hehe :-)

 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2015, 04:36

Post przez Aberni » poniedziałek, 13 cze 2016, 20:43

ode mnie tez dyszkę bo wiadomo ze niedługo sie przyda...

 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 15:54

Post przez CurtCorde » poniedziałek, 13 cze 2016, 20:51

dodatkowo przyjmijcie 1 gram witaminy C.
nie mozna w jednorazowej dawce podawać wiwcej niz 6 mg witaminy. wieksze ilsoci mogą spowodować efekt przeczyszczajacy 8)

aby uchronia sie przed nocnym katabolizmem.

mi sie wyfdawalo, ze w nocy przewarzają procesy anabolizmu aniżeli katabolizmu :roll:

(w celu podniesienia naturalnego poziomu testosteronu)
rano i tak jest najwyzszy, wiec lepiej żmą przyjąć później

1 gram glutaminy (aby zahamowaa katabolizm). czemu takie wielkie porcje?? 1 g zazwyczaj rozlada sie na caly dzien, a nie rpzyjmuje jednorazowo po wstaniu

nape3nią was życiem i energi1.
dobre i takei poetyckie :trening:

p.s. a nie latwiej nie pic?:>

 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 05:23

Post przez Audra1988 » poniedziałek, 13 cze 2016, 21:17

nie mozna w jednorazowej dawce podawać wiwcej niz 6 mg witaminy. wieksze ilsoci mogą spowodować efekt przeczyszczajacy  8)

a w żmą ile masz ?

mi sie wyfdawalo, ze w nocy przewarzają procesy anabolizmu aniżeli katabolizmu  :roll:

w nocy, po piciu ?

rano i tak jest najwyzszy, wiec lepiej żmą przyjąć później

nie wiesz, ze alkohol obniza poziom testosteronu...

czemu takie wielkie porcje?? 1 g zazwyczaj rozlada sie na caly dzien, a nie rpzyjmuje jednorazowo po wstaniu  

to nie jest standardowy przypadek brania glutaminy. 10g rozkładasz jak nie masz kasy... powinno sie brac 5g do każdego posiłku

a nie latwiej nie pic?:>

jakby było tak łatwo to by nie było tego posta :-)

 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 17:47

Post przez maczewela_ » poniedziałek, 13 cze 2016, 21:26

Na kaca najlepsza cie?ka praca i zajebi...ocie mocna kawa z co najmniej po3ow1 cytryny-wszystko przechodzi jak rek1 odją :-)

 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 05:23

Post przez Audra1988 » poniedziałek, 13 cze 2016, 21:39

niestety jak raz sprobowalem kawy z cytryna, to oddawałem jeszcze wiecej niz przyjmowałem :-)

 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 04:53

Post przez Koks1977 » wtorek, 14 cze 2016, 04:41

a ja s3yszalem ze na kaca 5 wodki najlepsza jest :D ponoć odrazu przechodzi tyylko najpierw tzreba sie zmusić ja wypic :-)

 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 05:23

Post przez Audra1988 » wtorek, 14 cze 2016, 05:41

albo browar... ale wtedy moze byc 3 dni z głowy :D

Następna strona

Powrót do Artykuły użytkowników

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość