Co myślicie o antykoncepcji???

Porady medyczne, choroby, urazy, leczenie urazów, kontuzje, bóle mięśniowe, bóle kręgosłupa.
Makijaż, masaż, pielęgnacja, piękno, fryzura, kosmetyki, zdrowa skóra, jędrne pośladki.
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 26 lut 2014, 01:00

Post przez Barbara_30 » poniedziałek, 31 mar 2014, 21:13

Witam!!! Chciałabym wybrać najskuteczniejsza formę antykoncepcji, niestety nie mam za dużej wiedzy na ten temat czy mógłby mi ktoś doradzić?

 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 26 lut 2014, 01:00

Post przez Marianna12 » poniedziałek, 31 mar 2014, 21:14

Witam!
Nie polecam środków antykoncepcyjnych bo po ich zastosowaniu miałam olbrzymie problemy endokrynologiczne, na szczęście mieszkam w Poznaniu, gdzie jest wielu dobrych lekarzy endokrynologów, którzy mi pomogli. Zagłębiłam się w temat antykoncepcji i jak się okazało powodują one znaczne skutki uboczne od nadciśnienia po wzrost ryzyka nowotworów, dlatego przyrzekłam sobie że nigdy nie wezmę tego świństwa i będę innych przed nimi ostrzegać !!!

 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 4 mar 2014, 01:00

Post przez BarabaraB12 » poniedziałek, 31 mar 2014, 21:21

Po stosowaniu antykoncepcji wystąpiły u mnie duże komplikacje ( znaczne nadciśnienia ) , mój organizm szalał!! na szczęście trafiłam na świętych lekarzy specjalistów z Poznania http://www.mpmedical.pl którzy pomogli mi dojść do siebie. Stanowczo odradzam antykoncepcje, jej przyczyną wielu chorób i niszczy organizm kobiecy !!!

 
Posty: 46
Dołączył(a): wtorek, 24 cze 2014, 00:00

Post przez kothuncwot » czwartek, 26 cze 2014, 09:04

Od kilku lat stosuję antykoncepcję hormonalną i jestem bardzo z tego zadowolona. Jeśli tabletki są dobrze dobrane, po uprzednich badaniach to nie powinno być żadnych problemów.

 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 00:00

Post przez roka » czwartek, 26 cze 2014, 09:46

Ja też od dawna stosuję tabletki i nie mam z tego tytułu problemów. To nieprawda, że antykoncepcja szkodzi kobietom, medycyna wciąż się rozwija, powstają coraz lepsze środki. Te, które mają szkodliwy wpływ są wycofywane.

 

Post przez aleo_team » czwartek, 10 lip 2014, 09:36

Tylko prezerwatywy. Nie polecam absolutnie tabletek.

 
Posty: 46
Dołączył(a): wtorek, 24 cze 2014, 00:00

Post przez kothuncwot » wtorek, 29 lip 2014, 08:30

A to czemu nie polecasz tabletek? Rozumiem, że można mieć odmienne zdanie ale warto byłoby je uargumentować. Od siebie dodam, że od kilku lat je zażywam, mam regularnie robione badania wątrobowe i nic mi nie szkodzą.

 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 00:00

Post przez roka » czwartek, 14 sie 2014, 06:35

Antykoncepcja hormonalna ma większą skuteczność. Poza tym np. w moim przypadku pomogła mi też wyleczyć trądzik. Też mam regularnie robione badania, więc niczego się nie obawiam.

 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 9 sie 2012, 00:00

Post przez Amaret32 » czwartek, 4 wrz 2014, 05:51

Normalna rzecz - co tu dużo myśleć. Nie wierzę w zabobony w tym zakresie.

 

Post przez tosia15 » wtorek, 9 wrz 2014, 11:23

Ja biorę tabletki i bardzo sobie chwale ani nie przytyłam, ani nie mam skutków ubocznych...uważam że jest to bardzo dobra metoda..chodz wiem, że nie wszystkie kobiety moga ją stosować najlepiej poradzić sie lekarza


==================
Tylko u nas kurier anglia polska

Następna strona

Powrót do Zdrowie i Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości