co na mase?

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » niedziela, 16 maja 2010, 08:47

szczur napisał(a):ja jadlem po 8posilkow i calkiem szybko masa mi szla:D:P co2h. wiadomo nie kazdy posilek potrzebuje wielkiego przygotowania bo np 400ml jogurtu z torebka ryzu tez licz jako posilek i robi sie go w sekunde:D:P wiec praca w niczym nie przeszkadza...a moim zdaniem nawet pomaga bo masz codziennie taki sam tryb.


hehe, przypuśćmy że on je teraz jakieś 4 'pełnowartościowe' posiłki - o ile są takie w jego menu :)

jakby się od razu rzucił na 8 posiłków to byłby to sajgon dla niego, zalanie momentalne

przykład: taki skok z 2000 kalorii na 4000 :locurva

trzeba robić to stopniowo
Trizer - spalacz tłuszczu

 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Gorzow/Szczecin

Post przez szczur » niedziela, 16 maja 2010, 13:06

ja pisze tylko jak ja to robilem i przyznam na poczatku bylo ciezko..ale jak juz rozepcha zeladek bedzie jadl i jadl:D:) chociaz zdarzaly sie wymioty itd ale no trzeba bylo katowac i powiem ze warto bylo chociaz ciezko

 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 15 maja 2010, 00:00

Post przez DORAFIT » poniedziałek, 17 maja 2010, 11:40

Padły pytania dotyczace zwiekszenia masy, nie sprecyzowaliście jednak czy chodzi Wam o ogólnie zwiekszenie całkowitej masy, czy też o przyrosty suchej masy mięśniowej.
Warto po mocnym treningu lub w jego trakcie wypić carbo. Podstawą każdego treningu są również aminokwasy BCAA. Jeśli macie dobra przemiane materii warto tez zainwestować w gainera oraz proteinę.
Fitmax ma smaczna o pożywna odzywke węglowodanowo-białkową MASS ACTIVE. Dostepna jest w smakach: toffi, biała czekolada, kokos, poziomka, truskawka, czekolada, wanilia i banan.



Mass Active moze byc w opakowaniu 1kg, 2kg, 3kg i 5kg, przy czym smaki, które wymieniłam wyzej dotycza gramatur 1kg i 2kg, pozostałe są w smakach wanilii, truskawki i czekolady.

 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 15 maja 2010, 00:00

Post przez Chmurka » poniedziałek, 17 maja 2010, 17:38

No własnie pasowało by mi przyrost suchej masy mieęsniowej!!!
Od paru dni jest 4 razy dzienie:) I do tego sobie kupiłem Master Mass i Iso Plus!!!

** EDYCJA POSTA **

No własnie pasowało by mi przyrost suchej masy mięsniowej!!!

** EDYCJA POSTA **

Pasowało by mi przyrost suchy masy mięsniowej jak to zrobić?

 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 24 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Rzeszów

Post przez ELSzabeL » poniedziałek, 24 maja 2010, 23:11

przed i po treningu bcaa, na noc białko kazeina najlepiej, po treningu gainerek i kreatyne mozesz kupic ,,

Poprzednia strona

Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości