Co sądzicie o feromonach?

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 9 sie 2012, 00:00

Post przez Amaret32 » środa, 26 mar 2014, 13:49

Witam. Chciałbym dowiedzieć się jakie macie zdanie o feromonach? Zastanawiam się czy nie zakupić ponieważ chciałbym je przetestować na kobiecie na jakiej mi zależy ale z tego co czytam opinie w sieci są podzielone . Jedni piszą,że działają, inni, że jest to efekt placebo. Tak czy inaczej w sklepie feromarket znalazłem promocję na feromony Love & Desire i zastanawiam się czy kupić.
Myślicie,że warto?

 

Post przez Tadzik2 » czwartek, 27 mar 2014, 19:54

myślę, że warto spróbować:)

_________

Najlepszy dentysta Katowice polecam!

 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 1 kwi 2014, 00:00

Post przez tetrus » wtorek, 1 kwi 2014, 12:01

każdy sposób jest dobry, aby zdobyć upragnioną kobietę, więc czemu rezygnować z feromonów:)



------------------
Gabinet rehabilitacji

 
Posty: 12
Dołączył(a): środa, 25 wrz 2013, 00:00

Post przez Rbk___ » wtorek, 8 kwi 2014, 16:59

Amaret32 wrote:Witam. Chciałbym dowiedzieć się jakie macie zdanie o feromonach? Zastanawiam się czy nie zakupić ponieważ chciałbym je przetestować na kobiecie na jakiej mi zależy ale z tego co czytam opinie w sieci są podzielone . Jedni piszą,że działają, inni, że jest to efekt placebo. Tak czy inaczej w sklepie feromarket znalazłem promocję na feromony Love & Desire i zastanawiam się czy kupić.
Myślicie,że warto?


Ja Ci powiem tak kupiłem całkiem niedawno coś takiego http://www.erotycznefantazje.pl/akcesoria-erotyczne/feromony jeżeli ktoś myśli, że stosując tego rodzaju środek można zwiększyć nie wiem jak zainteresowanie naszą osobą, przez kobiety, to jesteście w błędzie i to naprawdę dużym błędzie. Osobiście mojej kobiecie nie przypadło do gustu nawet mnie od kogo dostałem tę ohydną wodę, ale cóż, podobno to działa tylko na niektóre.... więc jak kto woli.

 
Posty: 44
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2012, 00:00

Post przez zigi44 » czwartek, 28 sie 2014, 08:36

Ja stosowałem te Love & Desire. Faktycznie podobały się dziewczynom jednak mi osobiście zapach nie przypadł do gustu tak więc postanowiłem poszukać czegoś innego dla siebie. Teraz używam Pheromone essence : http://www.feromarket.pl/pheromone-esse ... -niego.php - fajny środek ponieważ nie ma zapachu tak więc można używać swoich ulubionych perfum. Jednocześnie działanie skuteczne, dziewczyny chętniejsze do gatki.
Tak więc rbk mamy trochę inne wrażenia ;)

 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 00:00

Post przez roka » środa, 10 wrz 2014, 17:33

Ja też mam do tego sceptyczny stosunek. Może to nie zasługa feromonów, a po prostu trafiliście panowie na kobiety, którym wpadliście w oko.


Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości