Czy boyy ma wrocic na forum %-)

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 15:19

Post przez wzoorry_62 » środa, 29 cze 2016, 20:58

mam dla Was coś od Marioooa :

mam prośbę bys napisał cytat odemnie tak aby każdy go widział szcegolnie ETYL ! :  jest to moje 1 forum,i mysle ze jak każdy wbijał na forum mial taki czas, w którym strasznie sie jarał ze rozmawia z kolesiami o takich samych zainteresowaniach, był to umnie tak jakby stan euforii,strasznie sie tym jaralem,godzinami potrafiłem siedzieć na tym forum,i serio niewiedzialem ze az tak sie narazilem...ETYL mysle ze dużo osób miało taki okres na swoim 1 forum , w którym pragnął gadać z każdym , niekoniecznie na temat oczywiście +moja poryta psycha ^^  przepraszam wszystkich za spam,szczegolnie modów którzy starają sie udzielać naprawdę przydatne info a ja spamowałem ich dzialy  szcerze , przemyslalem wszystko , wiem ze hujowizne odwaliłem , i przepraszam wszystkich użytkowników org.pl !  
DZIEKI za wszystko bo w sumie dzieki właśnie temu forum nie jeblem sie z mostu  szcerze mówiąc są osoby na tym forum które serio bardzo mi pomogły ;  
prosze o poztywne rozpatrzenie WNIOSKU  i dziekoje tym,ktorzy namnie glosuja  

pozdrawiam ^^

 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 14:28

Post przez bambjel__ » środa, 29 cze 2016, 23:53

hehehe akt desperacji

 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 23:09

Post przez Ango__ » czwartek, 30 cze 2016, 05:41

eh co za zryciol

 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 19:16

Post przez YakuzaFurst » czwartek, 30 cze 2016, 05:47

normalnie Mariooo zmądrzał dzieki forum :D ale jaja... takiego użytkownika nie ma nigdzie indziej wiec nie wolno go stracic :D ja zagłosowałem zeby go przywrócić oczywiście lepeij zeby wrócił bo faktycznie sie rzuci z tego mostu :

 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 14:21

Post przez Griszaaa » czwartek, 30 cze 2016, 07:13

jestem za tym by dac mu szanse...on przynajmniej coś pisal...a nam przeciez zalezy na urzytkownikach...nalezy wporwadzic kilko stopniowe ostrzeganie, a potem ban, mysle ze kolo sie zmienił a jak nie to przeciez wiecie co mozna zrobic...
BAN wiec ja jestem na TAK, wiem bo kiedyś jeszcze na starym forum Hadesa tez z Mastakila pisaliśmy w sumie na ilość ...

 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 09:11

Post przez SchottI74 » czwartek, 30 cze 2016, 07:23

ja jestem na TAK, bo Mariooo szkodliwy nie jest :lol:

co do ostrzegania, to sprobujcie zainstalować yellow card mod, którym mozna przyznawać ostrzezenia, ban, czasowy ban, informować mod'a o danym poscie jeżeli lamie jakiś regulamin (za pomocą zoltej, czerwonej i niebieskiej kartki)

 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 11:05

Post przez rapidfireww » czwartek, 30 cze 2016, 07:42

jego ban rozpoczął sie od mojego ostrzezenia - bo takowe istnieją na forum
dopiero potem wzoorry_62 dal mu bana

ja i tak głosu nie zmieniam
ale jeżeli juz zadecydujecie, ze wróci to przeciez z mostu nie skocze
z forum także sie nie porzegnam
nie jest to moje forum i decyzja nie należy do mnie
jak nie bedzie robił balaganu, to niech sobie bedzie, jednak na dzien dobry nr2 zostawiłbym mu jedno ostrzezenie na pamiatke.

 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 15:19

Post przez wzoorry_62 » czwartek, 30 cze 2016, 08:43

ogol jest za tym zeby wrocil,

jak zacznie pisać glupoty, pisać posty nie nie wnoszące do tematu, pisać w każdym poscie o koksie, spamowac, itd - dostanie bana od Hadesa.

 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 18:52

Post przez Mariooo » czwartek, 30 cze 2016, 09:39

eh co za zryciol

niestety nieskumales wiec mysle ze to ty a nie ja jesteś jak to określiłeś ''zryciol''
niepotrzebna gadka z twojej strony bo ostro sie napociłem zebyto napisać
wiec wyluzuj....

a wiec tak : chciałbym bardzo podziękować ludziom którzy namnie glosowali i rozumieli dlaczego tak a nie inaczej sie dizalo chciałem zarazem przeprosić tych,ktorych uraziłem i wqrwil** spamem zmądrzałem troszke i jak zadeklarowałem niebede pisał glopot
jeszce raz wszystki dzieki wielkie jesteście good ziomki i jestem wdzięczny ze mogę byc na tym a nie innym forum

ps.czuje sie troche jak przydent na wyborach !

jk

 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 15:19

Post przez wzoorry_62 » czwartek, 30 cze 2016, 09:51

pisz pomocne rzeczy innym userom i bedzie si

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości