Czy mysleiliście już o sylwestrze?

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 27 lut 2014, 01:00

Post przez Adams25 » środa, 24 wrz 2014, 18:16

Witam postanowiłam zrobić niespodziankę dla mojej dziewczyny i zabrać ją na sylwestra dla dwojga w ciekawe miejsce. Znalazłam super ofertę: pobyt w romantycznym kurorcie Afrodyta Z racji że oboje jesteśmy fanami białego szaleństwa i nie wyobrażamy sobie innej formy spędzania wolnego czasu jak na nartach, dlatego to miejsce wydaje się fantastyczne, poza tym Słowacy mają świetne stoki. Bardzo podoba mi się też oferta sylwestrowej zabawy w gorących źródłach więc zdecydowałam że wykupie turnus 6 dniowy gdyż wydaje mi się on idealny :) Piszcie o swoich pomysłach na Sylwestra

 

Post przez kuroido » czwartek, 25 wrz 2014, 06:16

ja się właśnie zastanawiam co by w tym roku zrobić ciekawego




gabloty

 

Post przez gremlin » piątek, 26 wrz 2014, 07:08

Ja miałem pomysł pojechania gdzies za granicę, znaleźć jakieś tanie bilety z Polskiego Busa i pojechać :p Gorzej bedzie z noclegami, bo w sylwestra zawsze są drogie i pewnie wszystkie lepsze miejsca są już pozajmowane...

 
Posty: 46
Dołączył(a): wtorek, 24 cze 2014, 00:00

Post przez kothuncwot » piątek, 26 wrz 2014, 08:28

Ze znajomymi starami się coś zorganizować. Na pewno pojedziemy jak co roku w góry - tym razem do Zakopanego, ponieważ spora część z nasz śmiga na nartach/snowboardzie. Ale pewnie w noc sylwestrową zrobimy jakąś tematyczną zabawę - w zeszłym roku był klimat gangsterski, w czym bardzo pomogła mi stradivarius sukienka, którą dostałam parę dni wcześniej na święta. W tym roku myślimy bardziej o tematyce hawajskiej, ale to jeszcze wszystko jest na etapie propozycji.

 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 11 mar 2014, 01:00

Post przez ewelina546 » środa, 1 paź 2014, 16:17

My planujemy jakąs domówkę, bo chyba nudzą mnie już bale... Szukam tez fajnej sukienki, myślicie, że ta http://www.swepee.com/pl/p/Sukienka/107 jest ok? Niedroga a z pazurem. Nie wyzywająca, a ciekawa.

 
Posty: 22
Dołączył(a): niedziela, 23 gru 2012, 01:00

Post przez notdead » środa, 15 paź 2014, 09:13

W sumie racja - na pewno warto jest się nad tym zastanowić.
Ja doszedłem do wniosku,ze fajnie byłoby się wybrać do Warszawy na koncerty. Do tej pory oglądało się je jedynie w telewizji.
Już mamy ze znajomymi zarezerwowane noclegi - konkretnie w hotelu Ibis Budget. Cena niewysoka ponieważ płaciliśmy 120 zł za dwójkę. Sam hotel należy do grupy hotelowej Accor:
http://www.accorhotels.com/hotel-direct ... rszawa.htm - tutaj jest info.
Nie wiem jeszcze czy zdecydujemy się z narzeczoną na wykupienie imprezy sylwestrowej. Niemniej sam nocleg już jest :)


Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości